Nauczyciel- pedagog specjalny/ oligofrenog/ nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Miejsce pracy: Klasztorna 1, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Praca z osobami z niepełnosprawnością, realizacja zadań wynikających z uprawnień pedagoga specjalnego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Zawód:
    • Nauczyciel upośledzonych umysłowo (oligofrenopedagog)
      Wymagania pożądane
      Uprawnienia:
      • Studia podyplomowe - Oligofrenopedagogika - Edukacja i Rehabilitacja Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
        Pracodawca: "Jaś i Małgosia" Szkoły i Placówki Terapeutyczne
        Adres: Klasztorna 11, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
        Osoba do kontaktu: Zuzanna Lis
        Numer telefonu: 663-348-070
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        WG STANOWISKA
        StPr/19/0982
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        wg stanowiska
        StPr/19/0981

        prace ogólnobudowlane
        StPr/19/0824

        dbanie o czystość i porządek na osiedlu,utrzymanie terenów zielonych,usuwanie awarii,naprawy bieżące.
        StPr/19/0957
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        utrzymanie czystości w pokojach oraz ciągach komunikacyjnych, zmiany ręczników i pościeli, kontakt z pralnią, wydawanie posiłków
        StPr/19/0958

        obsługa imprez okolicznościowych
        StPr/19/0967

        Samodzielność i inicjatywa podczas wykonywania powierzonych zadań, umiejętność pracy w zespole,chęć zdobywania wiedzy oraz umiejętność samokształcenia,predyspozycje do obsługi aparatury laboratoryjnej
        StPr/19/0968

        Praca z osobami z niepełnosprawnością, realizacja zadań wynikających z uprawnień pedagoga specjalnego.
        StPr/19/0962

        wsparcie nauczyciela w prowadzeniu zajęć,czynności opiekuńcze(pomoc przy ubieraniu, karmieniu,edukacji)
        StPr/19/0963

        praca fizyczna, bieżące prace serwisowe,diagnostyka,konserwacja maszyn i urządzeń,sprawdzanie stanu technicznego maszyn i urzadzeń rozwiązywanie problemów.
        StPr/19/0966