Pracownik budowlany

Miejsce pracy: Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Koszalińska 91, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
    Osoba do kontaktu: Kamila Horodyńska
    Numer telefonu: 943753908
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    przekazania dokumentów:
    WG STANOWISKA
    StPr/19/0982
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    wg stanowiska
    StPr/19/0981

    prace ogólnobudowlane
    StPr/19/0824

    dbanie o czystość i porządek na osiedlu,utrzymanie terenów zielonych,usuwanie awarii,naprawy bieżące.
    StPr/19/0957
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    utrzymanie czystości w pokojach oraz ciągach komunikacyjnych, zmiany ręczników i pościeli, kontakt z pralnią, wydawanie posiłków
    StPr/19/0958

    obsługa imprez okolicznościowych
    StPr/19/0967

    Samodzielność i inicjatywa podczas wykonywania powierzonych zadań, umiejętność pracy w zespole,chęć zdobywania wiedzy oraz umiejętność samokształcenia,predyspozycje do obsługi aparatury laboratoryjnej
    StPr/19/0968

    Praca z osobami z niepełnosprawnością, realizacja zadań wynikających z uprawnień pedagoga specjalnego.
    StPr/19/0962

    wsparcie nauczyciela w prowadzeniu zajęć,czynności opiekuńcze(pomoc przy ubieraniu, karmieniu,edukacji)
    StPr/19/0963

    praca fizyczna, bieżące prace serwisowe,diagnostyka,konserwacja maszyn i urządzeń,sprawdzanie stanu technicznego maszyn i urzadzeń rozwiązywanie problemów.
    StPr/19/0966