Kierowca C+E

Miejsce pracy: WARYŃSKIEGO 1, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Przewóz surowca drzewnego, trasy głównie na terenie Polski ( od poniedziałku do piątku, powroty na weekend do domu)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 5 700 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy C+E
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Doświadczenie w pracy jako kierowca
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "SILVA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: WOJSKA POLSKIEGO 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Katrin Klama
      Numer telefonu: 518-285-207
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      wg stanowiska
      StPr/19/0845
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      kontrola, w tym finansowo- księgowa, miejskich jednostek organizacyjnych; kontrola w zakresie wykorzystania dotacji budżetowych; kontrola prawidłowości sporządzania sprawozdań finansowych przez miejs
      StPr/19/0846
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Ochrona osób i mienia
      StPr/19/0843
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      prowadzenie wywiadów, tworzenie materiałów dziennikarskich i reporterskich
      StPr/19/0839
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      obsługa automatycznej myjni samochodowej
      StPr/19/0836

      obsługa klienta, kucharz
      StPr/19/0830

      StPr/19/0831

      nauczyciel w przedszkolnej grupie terapeutycznej
      StPr/19/0816
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      terapia dla dzieci ze spektrum autyzmu, terapia logopedyczna, pedagogiczna, rewalidacyjna
      StPr/19/0817
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      obsługa i ekspoatacja koparki, prace załadunkowe
      StPr/19/0801