Księgowa

Miejsce pracy: Mikołaja Reja 4, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: znajomość zagadnień księgowych, dekretacja dokumentów księgowych, faktury zakupu, obsługa programów księgowych, rozliczanie VAT, obsługa administracyjno- biurowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.02.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 100 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Znajomość zasad księgowości i rachunkowości.
      Pracodawca: Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "PRZYJEZIERZE"
      Adres: Mikołaja Reja 4, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorski
      Osoba do kontaktu: Bożena Tebecio
      Numer telefonu: 94-37-492-00
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      praca fizyczna- przewóz materiałów na terenie całego kraju, praca od poniedziałku do piątku, codzienne zjazdy do bazy, przewóz lekkich materiałów w obrębie do 300 km samochodem do masy całkowitej 12 ton (nie TIR), czasem z przyczepą.
      StPr/22/0060
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      pracownik produkcji
      StPr/22/0061

      sprzedaż internetowa
      StPr/22/0062

      prowadzenie ewidencji księgowej podmiotów gospodarczych- podatkowa księga przychodów i rozchodów, księgi handlowe, ewidencja ryczałtowa, sporządzanie list płac, naliczanie deklaracji ZUS, obsługa programu Płatnik i Optima, sporządzanie deklaracji podatkowych, wysyłka,
      StPr/22/0065

      praca na magazynie,przyjmowanie i wydawanie towaru
      StPr/22/0051
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      wg.zakresu obowiązków
      StPr/22/0052

      StPr/22/0053

      wykonywanie instalacji sanitarnych
      StPr/22/0046

      kasowa obsługa klientów banku.
      StPr/22/0047
      wynagrodzenie od od 3 010 do 3 700 PLN

      Konserwacja i naprawa maszyn. Usuwanie awarii. Zapewnienie ciągłości pracy lini produkcyjnych.
      StPr/22/0037
      wynagrodzenie od od 6 500 PLN