Kierowca- dostawca

Miejsce pracy: Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: wg stanowiska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 08.12.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Koszalińska 91, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Kamila Horodyńska
      Numer telefonu: 943728881
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      przekazania dokumentów:
      Roznoszenie ulotek wg. standardów firmy Kaufland
      1/1/2022
      wynagrodzenie od od 21 do 132 PLN

      praca fizyczna- przewóz materiałów na terenie całego kraju, praca od poniedziałku do piątku, codzienne zjazdy do bazy, przewóz lekkich materiałów w obrębie do 300 km samochodem do masy całkowitej 12 ton (nie TIR), czasem z przyczepą.
      StPr/22/0060
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      pracownik produkcji
      StPr/22/0061

      sprzedaż internetowa
      StPr/22/0062

      prowadzenie ewidencji księgowej podmiotów gospodarczych- podatkowa księga przychodów i rozchodów, księgi handlowe, ewidencja ryczałtowa, sporządzanie list płac, naliczanie deklaracji ZUS, obsługa programu Płatnik i Optima, sporządzanie deklaracji podatkowych, wysyłka,
      StPr/22/0065

      praca na magazynie,przyjmowanie i wydawanie towaru
      StPr/22/0051
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      wg.zakresu obowiązków
      StPr/22/0052

      StPr/22/0053

      wykonywanie instalacji sanitarnych
      StPr/22/0046

      kasowa obsługa klientów banku.
      StPr/22/0047
      wynagrodzenie od od 3 010 do 3 700 PLN