Mechanik maszyn produkcyjnych

Miejsce pracy: Pilska 2, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Konserwacja i naprawa maszyn do obróbki drewna. Identyfikacja i diagnoza stanu maszyn. Zapewnienie ciągłości pracy lini produkcyjnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 22.11.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
    Zawód:
    • Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Znajomość pneumatyki, hydrauliki.
      Pracodawca: GK FACTORY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Pilska 2, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Łukasz Nowakowski
      Numer telefonu: 668-962-177
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      obsługa imprez okolicznościowych, gości hotelu oraz restauracji
      StPr/21/1264
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      wg stanowiska
      StPr/21/1259
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Projektowanie,drukowanie ulotek promocyjnych, zamieszczanie materiałów wykonanych na portalach społecznościowych
      StPr/21/1260

      kierowanie obszarem produkcji na terenie kuchni, prace na wszystkich stanowiskach na obszarze produkcji, sprzedaży, przeprowadzanie szkoleń na stanowiskach pracowniczych
      StPr/21/1261
      wynagrodzenie od od 3 074 PLN

      przyotowywanie burgerów, smażenie frytek, przygotowywanie deserów, napojów, obsługa kasy, sprzątanie restauracji, rozkładanie dostaw w magazynach.
      StPr/21/1262
      wynagrodzenie od od 3 004 PLN

      pracownik produkcji
      StPr/21/1254

      obsługa trasy Szczecinek- Koszalin i okolice
      StPr/21/1250
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      prace budowlano- wukończeniowe, praca w stolarni
      StPr/21/1251

      - przygotowuje dokumentacje zwiazane z prowadzeniem letniego i zimowego utrzymania dróg, - prowadzi sprawy związane z eksploatacją i utrzymaniem nawierzchni drogi, urzadzeń odwadniających oraz zieleni przydrożnej, - przygotowuje dokumenty dotyczące zamówień publicznych z zakresu bieżącego utrzymania dróg oraz uczestniczy w komisjach odbioru robót zlecanych, - współpracuje z pracownikami Obwodó drogowych przy dokywaniu objazdó dróg i kontroli prowadzonych robót oraz przeglądó obiektów inżynierskich, - przygotowuje propozycje planów robót krótko i średniookresowych przesyłanych do Oddziału, - współpracuje z właściwymi służbami, w szczególności z Policją i Strażą Pożarną, - weryfikuje prowadzenie spraw z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych, - przygotowuje projekty decyzji administracyjnych w sprawach: zajęcia pasa drogowego oraz kar za jego zajęcie, przywrócenia do stanu poprzedniego pasa drogowego, a także kar za wybudowanie lub przebudowę zjazdu bez zezwolenia.
      StPr/21/1253

      StPr/21/1244