Strażnik miejski

Miejsce pracy: Karlińska 15, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Patrolowanie terenu masta Szczecinek, dbanie o porządek i spokój w niejscach publicznych, podejmowanie interwencji wobec osób popełniających wykroczenie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 01.11.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 950 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: nabór do 25.10.2021 wymagane dokumenty- szczegóły na stronie: bip.sm.szczecinek.pl
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Straż Miejska w Szczecinku
    Adres: Karlińska 15, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
    Osoba do kontaktu: Grzegorz Grondys
    Numer telefonu: 94-374-05-44
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: nabór do 25.10.2021 szczegóły na stronie: bip.sm.szczecinek.pl
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    projektowanie i wdrażanie do produkcji urządzeń zasilających dobór aparatów elektrycznych i pozostałych komponentów wyrobu opracowywanie dokumentacji urządzeń przy współpracy z konstruktorem udział w próbach i badaniach wyrobów oraz modeli, prototypów
    StPr/21/1142
    wynagrodzenie od od 3 600 do 4 800 PLN

    Odpowiedzialność za łączenie i rozłączanie wagonów i pojazdów trakcyjnych, obsługiwanie zwrotnic, wykonywanie prac bezpośrednio związanych z zestawianiem, odstawianiem i dostawianiem wagonów.
    StPr/21/1129
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN

    Organizacja sprzedaży w sklepie, przygotowanie zamówień do wysyłki, pakowanie prezentów, praca w soboty
    StPr/21/1128
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    sprzątanie pomieszczeń, mycie i dezynfekcja, utrzymanie w czystości urządzeń do dezynfekcji, opróżnianie koszy na śmieci, segregacja odpadów zgodnie z procedurami w tym zakresie i wynoszenie ich do wyznaczonych miejsc, przygotowanie środków dezynfekujących zgodnie z obowiązującą procedurą
    StPr/21/1130
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    prace melioracyjne, udrażnianie rowów, urządzeń melioracyjnych
    StPr/21/1126

    opsługa kasy fiskalnej, obsługa działu mięsnego, dbanie o ekspozycję owaru, dbanie o porządek na sali sprzedaży
    StPr/21/1121

    przewóz płyty z magazynu do magazynu na terenie zakładu Kronospan
    StPr/21/1115
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    przyotowywanie burgerów, smażenie frytek, przygotowywanie deserów, napojów, obsługa kasy, sprzątanie restauracji, rozkładanie dostaw w magazynach.
    StPr/21/1116
    wynagrodzenie od od 3 008 PLN

    prowadzenie ewidencji księgowej podmiotów gospodarczych, sporządzanie list płac, naliczanie deklaracji ZUS, obsługa programu Płatnik i Optima, porządzanie deklaracji podatkowych, wysyłka deklaracji
    StPr/21/1119
    wynagrodzenie od od 3 137,9 PLN

    elektryk w dziale utrzymania ruchu
    StPr/21/1105
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN