Zamknij

Kierowca kat. C, C+E, HDS

Miejsce pracy: Cieślaka 6 C, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: wg stanowiska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
    Zawód:
    • Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat.C
        Wymagania pożądane
        • Operator dźwigów HDS
        • Prawo jazdy kat. C+E
          Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Cieślaka 6 C, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
          Osoba do kontaktu: Mariola Chmiel
          Numer telefonu: 94-37-498-70
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście
          Zakres wykonywanych głównych zadań na stanowisku: 1. Prowadzenie księgowości w zakresie ewidencji opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi. 2. Prowadzenie bieżącej analizy kont podatników opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. 3. Obsługa podatników opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. 4. Przygotowywanie i analiza danych finansowych do obowiązujących sprawozdań. 5. Windykacja zaległości podatkowych z tytułu opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi. 6. Zabezpieczanie należności podatkowych poprzez zakładanie hipotek.
          StPr/24/0984
          wynagrodzenie od od 4 300 PLN

          Prac przy liniach kablowych, liniach napowietrznych, stacjach transformatorowych oraz oświetleniu ulicznym.
          StPr/24/0980
          wynagrodzenie od od 6 000 PLN

          nabór do 28.10.2024 Praca administracyjno- biurowa. 1. Współudział w badaniach w zakresie rejestracji, opracowywania danych, przygotowywanie dokumentacji z badań (orzeczenia, zaświadczenia) 2. Wykonywanie dokumentów i pism zleconych przez kierownika wojskowej pracowni psychologicznej 3. Przygotowywanie danych do analiz i sprawozdań z działalności wojskowej pracowni psychologicznej 4. Prowadzenie archiwizacji dokumentacji wytwarzanej w wojskowej pracowni psychologicznej
          StPr/24/0983

          wg stanowiska
          StPr/24/0982
          wynagrodzenie od od 6 500 PLN

          StPr/24/0981

          monter instalacji elektrycznej- praca w siedzibie firmy jak i w delegacji
          StPr/24/0977
          wynagrodzenie od od 4 500 do 5 500 PLN

          Kierowanie pojazdem do 3,5T, załadunek i rozładunek towaru, przygotowanie samochodu d jazdy, kontrola stanu technicznego.
          StPr/24/0978
          wynagrodzenie od od 4 600 PLN

          obróbka mechaniczna metali
          StPr/24/0929
          wynagrodzenie od od 5 090,17 do 5 530,8 PL

          Wykonywanie prac związanych z przygotowaniem stanowiska pracy elektromontera. Wykonywanie rac porządkowych stanowiska pracy elektromontera. Wspomaganie elektromontera i elektryka przy montażu oświetlenia, opraw i gniazd, kabli, rozdzielnic, itp. Wykonywanie prac przy wykopach pod instalację elektryczną. Wykonywanie prac pomocniczych pod nazdorem elektromontera.
          StPr/24/0934
          wynagrodzenie od od 4 945 PLN

          obsługa prasy krawędziowej
          StPr/24/0948
          wynagrodzenie od od 4 730 PLN