Zamknij

Kierowca

Miejsce pracy: Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Kierowanie pojazdem do 3,5T, załadunek i rozładunek towaru, przygotowanie samochodu d jazdy, kontrola stanu technicznego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 21.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie ogólnokształcące
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Koszalińska 91, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
        Osoba do kontaktu: Kamila Horodyńska
        Numer telefonu: 943728881
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie
        Zakres wykonywanych głównych zadań na stanowisku: 1. Prowadzenie księgowości w zakresie ewidencji opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi. 2. Prowadzenie bieżącej analizy kont podatników opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. 3. Obsługa podatników opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. 4. Przygotowywanie i analiza danych finansowych do obowiązujących sprawozdań. 5. Windykacja zaległości podatkowych z tytułu opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi. 6. Zabezpieczanie należności podatkowych poprzez zakładanie hipotek.
        StPr/24/0984
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Prac przy liniach kablowych, liniach napowietrznych, stacjach transformatorowych oraz oświetleniu ulicznym.
        StPr/24/0980
        wynagrodzenie od od 6 000 PLN

        nabór do 28.10.2024 Praca administracyjno- biurowa. 1. Współudział w badaniach w zakresie rejestracji, opracowywania danych, przygotowywanie dokumentacji z badań (orzeczenia, zaświadczenia) 2. Wykonywanie dokumentów i pism zleconych przez kierownika wojskowej pracowni psychologicznej 3. Przygotowywanie danych do analiz i sprawozdań z działalności wojskowej pracowni psychologicznej 4. Prowadzenie archiwizacji dokumentacji wytwarzanej w wojskowej pracowni psychologicznej
        StPr/24/0983

        wg stanowiska
        StPr/24/0982
        wynagrodzenie od od 6 500 PLN

        StPr/24/0981

        monter instalacji elektrycznej- praca w siedzibie firmy jak i w delegacji
        StPr/24/0977
        wynagrodzenie od od 4 500 do 5 500 PLN

        Kierowanie pojazdem do 3,5T, załadunek i rozładunek towaru, przygotowanie samochodu d jazdy, kontrola stanu technicznego.
        StPr/24/0978
        wynagrodzenie od od 4 600 PLN

        obróbka mechaniczna metali
        StPr/24/0929
        wynagrodzenie od od 5 090,17 do 5 530,8 PL

        Wykonywanie prac związanych z przygotowaniem stanowiska pracy elektromontera. Wykonywanie rac porządkowych stanowiska pracy elektromontera. Wspomaganie elektromontera i elektryka przy montażu oświetlenia, opraw i gniazd, kabli, rozdzielnic, itp. Wykonywanie prac przy wykopach pod instalację elektryczną. Wykonywanie prac pomocniczych pod nazdorem elektromontera.
        StPr/24/0934
        wynagrodzenie od od 4 945 PLN

        obsługa prasy krawędziowej
        StPr/24/0948
        wynagrodzenie od od 4 730 PLN