Rewident taboru

Miejsce pracy: WARYŃSKIEGO 29, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Rewident taboru jest odpowiedzialny za weryfikację stanu technicznego oraz drobną naprawę taboru kolejowego. Wykonuje próby hamulców zespolonych przed odjazdem pociągu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 12.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy Prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PKP CARGO SPÓŁKA AKCYJNA
      Adres: Kolejowa 23, 60-717 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Alicja Banaszak
      Numer telefonu: 61-63-42-227
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      - dbałość o stan techniczny wszystkich urządzeń, maszyn, instalacji, narzędzi znajdujących się w przypisanym obszaarze; - usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz przyczyn ich powstawania; - uczestnictwo w usuwaniu awarii i w pracach rozruchowych ciągów produkcyjnych po postojach awaryjnych i remontowo- konserwacyjnych; - kontrolowanie poprawności działania urządzeń sterowniczych i aparatury kontrolno- pomiarowej.
      StPr/23/0087
      wynagrodzenie od od 3 490 PLN

      - spawanie i regeneracja części zamiennych do urządzeń produkcyjnych znajdujących się na terenie zakładu; - spawanie mawszyn i urządzeń oraz taśm stalowych; - kontrola stanu technicznego urządzeń; zamawianie materiałów potrzebnych do spawania.
      StPr/23/0086

      - wykonywanie i regeneracja części zamiennych do urządzeń produkcyjnych znajdujących się na terenie zakładu; - obsługa tokarki i frezarki; - przygotowanie obrabiarek do produkcji, dobó narzędzi i parametrów skrawania; - nadzór nad przebiegiem procesu i kontrola jakościowa wykonanych detali; - zamawianie materiałów przeznaczonych do wykonywania regeneracji części oraz dbanie o gospodarkę narzędziową i materiałową; - dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn.
      StPr/23/0085

      - Przejęcie od poprzednika realizacji zleceń produkcyjnych zgodnych z planem produkcji oraz kontrola działania maszyny; - Współpraca z mistrzem zmianowym i operatorem w celu eliminacji błędów produkcyjnych; - Zabezpieczenie produkcji w odpowiednią ilość surowców. Praca III zmianowa w ruchu ciągłym.
      StPr/23/0054

      - odstawianie i podstawianie pakietów płyt i palet na ciągi produkcyjne; - odstawianie palet ze stanowisk pakowania do magazynu; - przestrzeganie zasad ustawienia palet w magazynie zgodnie z obowiązującymi normami i zasadami magazynowania wyrobów gotowych. Praca III zmianowa w ruchu ciągłym.
      StPr/23/0053

      Prace utrzymaniowe na drogach powiatowych. Praca w obwodach drogowych- w Białym Borze i w Łęknicy
      StPr/23/0056

      montaż instalacji zimnej i ciepłej wody, montaż urządzeń ciśnieniowych, grzewczych i przyborów sanitarnych, usuwanie awarii, naprawy remonty i konserwację instalacji, modernizacja instalacji, wykonywanie instalacji budowlanych.
      StPr/23/0043
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Kalkulacje i wyceny w programie Corpus / do przyuczenia / , zamawianie materiałów według wycen , kontrola zamówień , nadzór i rozliczanie realizacji projektów w zakresie zamówień
      StPr/23/0038
      wynagrodzenie od od 7 000 PLN

      Roznoszenie gazet reklamowych na przydzielonym terenie.
      1/1/2023
      wynagrodzenie od od 121 do 132 PLN

      elektromonter w sekcji Utrzymania i Napraw wykonuje czynności związane przeglądem, diagnostyką i naprawą instalacji, urządzeń i aparatów elektrycznych zabudowlanych na pojazdach trakcyjnych.
      StPr/23/0028