Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: HARCERSKA 9, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: praca fizyczna, załadunek i rozładunek samochodów, utrzymanie ciągłości produkcji- przewóz materiałów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 07.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Uprawnienia:
      • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego z UDT, badania psychologiczne.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: OPAK Sp. z o. o. Sp. k.
        Adres: HARCERSKA 9, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
        Osoba do kontaktu: Robert Pączka
        Numer telefonu: 94-37-420-02
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście
        ustalanie przyczyny wad i uszkodzeń poszczególnych zespołów i mechanizmów pojazdu
        StPr/22/1293
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        obsługa klientów punktu gastronomicznego, przygotowywanie posiłków
        StPr/22/1320
        wynagrodzenie od od 3 490 PLN

        Kandydatom na stanowisko maszynisty oferujemy szkolenie, które trwa około 2 lat. Maszynista jest odpowiedzialny za prawidłową obsługę pojazdu z zachowaniem zasad bezpieczeństwa ruchu kolejowego zgodnie z obowiązującymi przepisami kolejowymi. Praca na stanowisku maszynisty to gwarancja stabinego zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę na pełen etat), praca w zgranym zespole w renomowanej firmie. Ulgowe usługi transportowe, zniżki na bilety międzynarodowe, możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym, bogaty pakiet socjalny. Praca w Szczecinku lub Pile.
        StPr/22/1321
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Rewident taboru jest odpowiedzialny za weryfikację stanu technicznego oraz drobną naprawę taboru kolejowego. Wykonyje próby hamulców zespolonych przed odjazdem pociągu.
        StPr/22/1322

        manewrowy jest odpowiedzialny za łączenie i rozłączanie wagonów i pojazdów trakcyjnych, obsługiwanie zwrotnic, wykonywanie prac bezpośrednio związanych z zestawieniem, odstawieniem i dostawieniem wagonów.
        StPr/22/1323

        murowanie, tynkowanie, malowanie, obsadzanie okien, układanie glazury.
        StPr/22/1316

        przygotowywanie kanapek, dbanie o czystość, prace magazynowe oraz prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji
        StPr/22/1317
        wynagrodzenie od od 3 100 PLN

        Kierowanie zespołem pracowników na obszarze restauracji, ponoszenie odpowiedzialności za powierzone mienie restauracji, wykonywanie, nadzorowanie, sprawdzanie raportów.
        StPr/22/1318
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        Kierowanie zespołe pracowników restauracji, ponoszenie odpowiedzialności za powierzone mienie restauracji, wykonywanie pracy i nadzorowanie.
        StPr/22/1319
        wynagrodzenie od od 3 864 PLN

        Obsługa pras mecanicznyc, serwis narzędzi
        StPr/22/1314