Elektryk automatyk

Miejsce pracy: HARCERSKA 9, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją, wykonywanie przeglądów technicznych, wykrywanie i usuwanie stwierdzonych uszkodzeń, konserwacja urządzeń elektrycznych, inne obowiązki charakterystyczne dla stanowiska.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Elektryk*
      Uprawnienia:
      • Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w zawodzie. Sprawność psychofizyczna.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: OPAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: HARCERSKA 9, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
        Osoba do kontaktu: Henryk Schroter
        Numer telefonu: 94-374-20-02
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        transport, zaopatrzenie budowa sieci wodno- kanalizacyjnej, gazowej
        StPr/22/1169
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        budowa sieci, instalacji wodno- kanalizacyjnych, gazowych, c.o.
        StPr/22/1170

        budowa sieci i instalacji wodno- kanalizacyjnych, gazowych i c.o.
        StPr/22/1171

        -przeprowadzenie analizy ryzyka w zidentyfikowanych obszarach działalności w UM i miejskich jednostkach organizacyjnych, - w oparciu o wyniku analizy, o której mowa w ust. 1. sporządzenie rocznego planu audytu wewnętrznego, - przeprowadzenie audytów wewnętrznych w UM i miejskich jednostkach organizacyjnych -prowadzenie dokumentacji z przebiegu i wyników audytów wewnętrznych -sporządzanie sprawozdań z przeprowadzonych audytów i przedkładanie wniosków usprawniających, - wykonywanie innych zadań zleconych przez Burmistrza Miasta -prowadzenie obiektywnej i niezależnej działalności, wspierającej Burmistrza oraz Kierowników miejskich jednostek organizacyjnych w realizacji celów i zadań, poprzez systematyczną ocenę kontoli zarządczej, - współpraca z organami kontroli zewnętrznej.
        StPr/22/1166
        wynagrodzenie od od 755 PLN

        szycie wyrobów tekstylnych
        StPr/22/1168

        Przygotowywanie potraw zgodne ze standardami lokalu. Racjonalne gospodarowanie produktami. Dbałość o przechowywanie półproduktów. Utrzymanie estetyki i higieny w miejsca pracy. Dbałość o dobry stan techniczny zaplecza gastronomicznego.
        StPr/22/1162
        wynagrodzenie od od 6 000 PLN

        prowadzenie zajęć z matematyki dla dzieci i młodzieży
        StPr/22/1159
        wynagrodzenie od od 45 do 50 PLN

        montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją, wykonywanie przeglądów technicznych, wykrywanie i usuwanie stwierdzonych uszkodzeń, konserwacja urządzeń elektrycznych, inne obowiązki charakterystyczne dla stanowiska.
        StPr/22/1156

        Kierowanie pojazdem dostawczym do 3,5 ton, załadunek i rozładunek towaru, sprawdzanie stany technicznego samochodu przed jazdą
        StPr/22/1152
        wynagrodzenie od od 3 600 do 3 899 PLN

        mechanik w Sekcji Utrzymania wykonuje czynności związane z przeglądem i naprawą urządzeń mechanicznych zabudowanych na pojazdach trakcyjnych
        StPr/22/1148
        wynagrodzenie od od 3 300 PLN