Mechanik (szkolenie na maszynistę)

Miejsce pracy: WARYŃSKIEGO 29, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Kandydatom na stanowisko maszynisty oferujemy szkolenie, które trwa około 2 lat. Maszynista jest odpowiedzialny za prawidłową obsługę pojazdu z zachowaniem zasad bezpieczeństwa ruchu kolejowego zgodnie z obowiązującymi przepisami kolejowymi. Praca na stanowisku maszynisty to gwarancja stabinego zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę na pełen etat), praca w zgranym zespole w renomowanej firmie. Ulgowe usługi transportowe, zniżki na bilety międzynarodowe, możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym, bogaty pakiet socjalny. Praca w Szczecinku lub Pile.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanika. Osoba niekarana za przestępstwo umyślne, bardzo dobre wyniki zdrowotne i psychiczne, spełniające aktualnie obowiązujące przepisy, dyspozycyjny, samodzielny, odpowiedzialny i zaangażowany w wykonywane czynności.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PKP CARGO SPÓŁKA AKCYJNA
    Adres: Kolejowa 23, 60-717 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Paulina Bakinowska
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    transport, zaopatrzenie budowa sieci wodno- kanalizacyjnej, gazowej
    StPr/22/1169
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    budowa sieci, instalacji wodno- kanalizacyjnych, gazowych, c.o.
    StPr/22/1170

    budowa sieci i instalacji wodno- kanalizacyjnych, gazowych i c.o.
    StPr/22/1171

    -przeprowadzenie analizy ryzyka w zidentyfikowanych obszarach działalności w UM i miejskich jednostkach organizacyjnych, - w oparciu o wyniku analizy, o której mowa w ust. 1. sporządzenie rocznego planu audytu wewnętrznego, - przeprowadzenie audytów wewnętrznych w UM i miejskich jednostkach organizacyjnych -prowadzenie dokumentacji z przebiegu i wyników audytów wewnętrznych -sporządzanie sprawozdań z przeprowadzonych audytów i przedkładanie wniosków usprawniających, - wykonywanie innych zadań zleconych przez Burmistrza Miasta -prowadzenie obiektywnej i niezależnej działalności, wspierającej Burmistrza oraz Kierowników miejskich jednostek organizacyjnych w realizacji celów i zadań, poprzez systematyczną ocenę kontoli zarządczej, - współpraca z organami kontroli zewnętrznej.
    StPr/22/1166
    wynagrodzenie od od 755 PLN

    szycie wyrobów tekstylnych
    StPr/22/1168

    Przygotowywanie potraw zgodne ze standardami lokalu. Racjonalne gospodarowanie produktami. Dbałość o przechowywanie półproduktów. Utrzymanie estetyki i higieny w miejsca pracy. Dbałość o dobry stan techniczny zaplecza gastronomicznego.
    StPr/22/1162
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    prowadzenie zajęć z matematyki dla dzieci i młodzieży
    StPr/22/1159
    wynagrodzenie od od 45 do 50 PLN

    montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją, wykonywanie przeglądów technicznych, wykrywanie i usuwanie stwierdzonych uszkodzeń, konserwacja urządzeń elektrycznych, inne obowiązki charakterystyczne dla stanowiska.
    StPr/22/1156

    Kierowanie pojazdem dostawczym do 3,5 ton, załadunek i rozładunek towaru, sprawdzanie stany technicznego samochodu przed jazdą
    StPr/22/1152
    wynagrodzenie od od 3 600 do 3 899 PLN

    mechanik w Sekcji Utrzymania wykonuje czynności związane z przeglądem i naprawą urządzeń mechanicznych zabudowanych na pojazdach trakcyjnych
    StPr/22/1148
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN