Pomocniczy robotnik budowlany

Miejsce pracy: Pilska, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań, mieszanie wylewanie materiału tj. betonu, gipsu, zaprawy murarskiej, rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 25 do 35 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Szymon Szultka WESTA Nowa Energia
      Adres: Roosevelta 6, 64-915 Jastrowie, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Szymon Szultka
      Numer telefonu: 606-611-749
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      prace spawalanicze i mechaniczne, spawanie TIG, MIG i gazowe
      StPr/22/1007
      wynagrodzenie od od 4 000 do 6 000 PLN

      Prace mechaniczne
      StPr/22/1008
      wynagrodzenie od od 3 010 do 5 000 PLN

      Pomoc w przygotowaniu posiłków dla osób starszych
      StPr/22/0997
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      Zapoznanie sie zprzepisami i regulaminami obowiązującymi w jednostce; obsługa sekretariatu; obsługa interesanta; sporządzanie oraz przygotowanie dokumentacji
      StPr/22/0998

      1. Planowanie inwentaryzacji Urzędu. 2. Inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań informatycznych usprawniających pracę Urzędu. 3. Zapewnienie ciągłości sprawnego funkcjonowania osprzetu informatycznego i systemów informatycznych. 4. Współadministrowanie infrastrukturą teleinformatyczną oraz systemi informatycznymi 5. Ewidencja i dbałość o zabezpieczenie ilościowe i jakościowe materiałów eksploatacyjnych 6. Dbałość o informatyczne zabezpieczenie baz danych Urzędu;1. Planowanie inwentaryzacji Urzędu. 2. Inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań informatycznych usprawniających pracę Urzędu. 3. Zapewnienie ciągłości sprawnego funkcjonowania osprzetu informatycznego i systemów informatycznych. 4. Administrowanie infrastrukturą teleinformatyczną oraz systemami informatycznymi. 5. Zarządzanie uprawnieniami dostępu do systemów informatycznych oraz kontami poczty elektronicznej. 6. Administrowanie Biuletynem Informacji Publicznej. 7. Informatyczne zabezpieczenie baz danych Urzędu. 8. Instalacja, konfiguracja, aktualizacja, nadzór nad pracami serwisowymi oprogramowania i sprzetu komputerowego. 9. Gospodarowanie sprzętem oraz siecią komputerową i koordynacja zaspokajania potzrb Urzędu w tym zakresie. 10. Zarządzanie posiadanymi licencjami. 11. Opracowywanie projektów przepisów/ dokumentów wewnętrznych. 7. Instalacja,konfiguracja, aktyalizacja, nadzór nad pracami serwisowymi oprogramowania i sprzętukomputerowego; 8. Instalacja, konfiguracja, aktualizacja, nadzór nad pracami serwisowymi oprogramowania i sprzetu komputerowego. 9. Gospodarowanie sprzętem oraz siecią komputerową i koordynacja zaspokajania potzrb Urzędu w tym zakresie. 10. Zarządzanie posiadanymi licencjami. 11. Opracowywanie projektów przepisów/ dokumentów wewnętrznych.
      StPr/22/0995
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      dystrybucja ulotek wg. standardów firmy
      20/8/2022
      wynagrodzenie od od 100 do 137 PLN

      wg.zakresu obowiązków
      StPr/22/0985
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      obsługa klientów punktu gastronomicznego, przygotowywanie posiłków
      StPr/22/0980

      Monter mebli na wymiar
      StPr/22/0973

      Obsługa maszyny CNC
      StPr/22/0974