Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Cieślaka 11, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: pomoc w przygotowywaniu posiłków dla gości hotelu i restauracji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.75
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 2 257,5 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    Pracodawca: Restauracja- Hotel "Merkury"s.c Barbara Wojtowicz, Barbara Lisaj
    Adres: Cieślaka 11, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
    Osoba do kontaktu: Piotr Wojtowicz
    Numer telefonu: 600-229-615
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    obsługa sekretariatu, prowadzenie rejestrów i statystyki
    StPr/22/0854
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    wsparcie zespołu sprzedaży w zakresie opracowania oferty techniczno- handlowej. Obsługa system,u ERP- aktualizowanie danych w systemie, kontakt z klientem, wykonywanie raportów.
    StPr/22/0855

    Umiejetność kosztorysowania
    StPr/22/0863
    wynagrodzenie od od 4 000 do 5 600 PLN

    nadzór budowy
    StPr/22/0864
    wynagrodzenie od od 5 500 do 7 000 PLN

    StPr/22/0865

    Nadzór budowy
    StPr/22/0866

    Praca biurowa w dziale przygotowania produkcji i rozliczeń oraz na budowę
    StPr/22/0867

    Naprawa i dokonywanie bieżących przeglądów pojazdów mechanicznych.
    StPr/22/0868
    wynagrodzenie od od 3 500 do 4 500 PLN

    obsługa telefoniczna Klienta
    StPr/22/0848
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    praca w nocy przy pomocy piekarza
    StPr/22/0851