Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Miodowa 3, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: produkcja, montaż konstrukcji stalowych, aluminiowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
  • zasadnicze branżowe, techniczne
    Zawód:
    • Pracownik produkcji (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Pracodawca: "GT Projekty, Konstrukcje, Montaż Sp. z o.o." Sp. Komandytowo-Akcyjna
      Adres: Laskowa 54, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Edward Nowak
      Numer telefonu: 94-373-40-50
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      obsługa sekretariatu, prowadzenie rejestrów i statystyki
      StPr/22/0854
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      wsparcie zespołu sprzedaży w zakresie opracowania oferty techniczno- handlowej. Obsługa system,u ERP- aktualizowanie danych w systemie, kontakt z klientem, wykonywanie raportów.
      StPr/22/0855

      Umiejetność kosztorysowania
      StPr/22/0863
      wynagrodzenie od od 4 000 do 5 600 PLN

      nadzór budowy
      StPr/22/0864
      wynagrodzenie od od 5 500 do 7 000 PLN

      StPr/22/0865

      Nadzór budowy
      StPr/22/0866

      Praca biurowa w dziale przygotowania produkcji i rozliczeń oraz na budowę
      StPr/22/0867

      Naprawa i dokonywanie bieżących przeglądów pojazdów mechanicznych.
      StPr/22/0868
      wynagrodzenie od od 3 500 do 4 500 PLN

      obsługa telefoniczna Klienta
      StPr/22/0848
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      praca w nocy przy pomocy piekarza
      StPr/22/0851