Zamknij

Podczas egzaminu na prawo jazdy przestał oddychać. Egzaminator ruszył z pomocą

16:42, 04.01.2024 Aktualizacja: 16:46, 04.01.2024
Skomentuj fot. Czytelnik fot. Czytelnik

Podczas egzaminu na prawo jazdy kursant siedzący za kierownicą stracił przytomność. Samochód udało się zatrzymać, a z pomocą ruszył egzaminator i osoby postronne.

Wszystko działo się w czwartkowe popołudnie w okolicy skrzyżowania ulicy Wodociągowej z Szafera. Podczas egzaminu starszy mężczyzna stracił przytomność i przestał oddychać. Egzaminator ruszył z pomocą i przystąpił do reanimacji kursanta.

- Pomagały mu w tym inne osoby, tak było do przyjazdu karetki – dowiadujemy się od świadka zdarzenia.

Reanimacja trwała kilkadziesiąt minut. Ratownikom udało się przywrócić czynności życiowe mężczyźnie. Nieprzytomny został przetransportowany do szpitala.

Na chwilę obecną nie mamy informacji o stanie mężczyzny.

Coś Cię denerwuje lub przeszkadza? Dzieje się coś na Twoich oczach? Jesteś świadkiem ciekawego wydarzenia, masz zdjęcie lub film? Może chcesz kogoś za coś pochwalić albo podzielić się swoją opinią? Daj nam znać na ALERT24, [email protected] lub na facebooku.

Zobacz także:

Przerażające odkrycie. Zwłoki w toalecie na szczecineckim cmentarzu

Dom płonął jak pochodnia. Strażacy mieli problem z dojazdem [ZDJĘCIA, WIDEO]

Mercedes rozbił się na drzewie. Poważny wypadek na DW171 [ZDJĘCIA]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(11)

kierowcakierowca

10 5

zdał?

17:06, 04.01.2024
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

g-a g-a

1 0

Chyba nie.

15:10, 05.01.2024

JaJa

6 5

Ja rozumiem że egzamin, stres ,ale żeby zaraz tak...

17:17, 04.01.2024
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

TomekTomek

3 1

No właśnie nie rozumiesz

07:55, 05.01.2024

JędrekJędrek

11 2

Reanimacja umysłu przydałaby się z pewnością też kierowcy mikrobusu "Monika". Zamiast usunąć się z jezdni, docelowo umożliwić odjazd karetce- gość blokuje skrzyżowanie! Chory człowiek...

17:18, 04.01.2024
Odpowiedzi:2
Odpowiedz

PepePepe

2 3

Walnij się w łep co piszesz!!!

20:28, 04.01.2024

SwiadekSwiadek

4 0

Akurat ten z mikrobusa udzielał pomocy, na zdjęciu nie ma już policji, L-ki, straży miejskiej i gapiów....pacjent był już w karetce

20:41, 04.01.2024

Stres to złoStres to zło

17 1

Kiedy wreszcie kolejne pokolenia dojdą do rozumnego wniosku, że stresem można jedynie skrzywdzić siebie i innych? Ile jeszcze pokoleń będzie maltretowanych stresujacą formą rozmaitych egzaminow, matur, a nawet forną balów studniowkowych, ślubów i wesel w pełnej oprawie...itp. stresujacych koszmarów.
W inych krajach zdają inaczej, inaczej uczą, ba nawet nauczają. U nas? Stres do usr.... ania a wypadków i tak dużo. Matura? Stres, obowiązkowo. No tak. A Noblistów ilu z tego systemu nauczania?

17:32, 04.01.2024
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Gość Gość

1 1

Możemy siedziec w domu stres to element życia

08:54, 05.01.2024

Gość Gość

0 15

Selekcja trwa

18:39, 04.01.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

QTASQTAS

3 2

Więcej redbuli niech piją

08:11, 05.01.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%