Wtorkowe południe, ulice Szczecinka. Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zauważyli samochód marki Audi A3, którego kierujący wyjeżdżając z ulicy Miłej nie zastosował się do znaku C-2 „nakaz jazdy za znakiem w prawo”. Kierowca skracając sobie w ten sposób drogę zwrócił uwagę funkcjonariuszy, którzy zatrzymali kierującego do kontroli.
Szybko okazało się, że 62-letni mieszkaniec Szczecinka na sumieniu ma nie tylko popełnione wykroczenie drogowe, ale również jego stan trzeźwości pozostawia wiele do życzenia. Policjanci przebadali kierującego na zawartość alkoholu w organizmie uzyskując wynik ponad promil alkoholu.
[ZT]35825[/ZT]
Za swoje czyny 62-latek odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy.
Policja apeluje: Nie łam przepisów drogowych! Nie jedź pod wpływem alkoholu! To może mieć tragiczne skutki. Pamiętaj, że bezpieczeństwo na drodze zależy od nas wszystkich.
[BANER]0[/BANER]
Tadek17:02, 03.01.2024
Pić *%#)!& i tancować, bida musi pofolgować a bidy nie ma. Grozi 2 lata
Mój nick17:18, 03.01.2024
Eliminować te szumowiny z życia publicznego.
Ma Miłej kilkadziesiąt lat temu jeden pijany przejechał dziewczynkę autem i zabił.
Wysokie karty na potencjalnych morderców, tak wysokie, żeby na samą myśl robili pod siebie.
AQQ.18:26, 03.01.2024
Niektórzy trzeźwi jeżdżą tak jakby byli pijani...
g-a 15:18, 05.01.2024
Przywrócić karę chłosty. Za miesiąc będą tylko trzeźwi prowadzić.
1 3
A ty teraz piszesz na trzeźwo, czy jesteś pijany, bo ciężko zrozumieć jak chciałeś zaznaczyć swoje jestestwo?
3 1
Dobrze napisałeś.Nie wiem co ten pytający się przy....dała?