Wypadki i pożary Szczecinek | iszczecinek.pl

Zamknij

Dodaj komentarz

Policyjny pościg i blokada na drodze. Trzy osoby zatrzymane [WIDEO]

. 22:25, 25.07.2023 Aktualizacja: 02:59, 19.10.2025
13 Policyjny pościg i blokada na drodze. Trzy osoby zatrzymane [WIDEO] fot. MG

Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych po policyjnym pościgu, który rozpoczął się w gminie Czarne, a swój finał miał w Marcelinie (gm. Szczecinek).

Z informacji dostępnych na tą chwilę wiemy, że policyjny pościg rozpoczął się w pobliżu miejscowości Czarne. Kierujący oplem nie zatrzymał się na wezwani policjantów i zaczął uciekać drogą wojewódzką nr 201 w kierunku Gwdy Małej skręcając w drogę krajową nr 20. Dalej pościg ruszył w kierunku Szczecinka.

::addons{"type":"youtube","url":"https://youtube.com/shorts/-9BgsoMPRL0?feature=share"}

O pościgu powiadomieni zostali szczecineccy policjanci, którzy ustawili w Marcelinie blokadę na drodze. Kierujący oplem widząc radiowozy i rozłożoną na drodze kolczatkę zatrzymał pojazd i oddał się w ręce policji, podobnie jak dwóch pozostałych mężczyzn jadących samochodem.

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7302"}

Wszyscy zostali zatrzymani i przekazani w ręce człuchowskich policjantów. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że zatrzymani to mieszkańcy Barwic.

Na chwilę obecną nie mamy informacji na temat tego, dlaczego mężczyźni uciekali przed policją.

Za ucieczkę przed policją i stworzenie zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego kierowcy może grozić kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (13)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

W zasadzie masz racjW zasadzie masz racj

4 0

tylko, że się nie da...

10:12, 26.07.2023

Papa Papa

6 3

Sami się zatrzymali ?

08:51, 26.07.2023

Pozostałe komentarze

bantustanbantustan

0 2

https://youtu.be/1Kqy-fhg2pU

23:46, 25.07.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

TataTata

10 0

I to jeszcze starym rumplem opelem???

05:13, 26.07.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

OKHOKH

7 2

U nas przynajmniej gliniarze nie strielają . Bo widzieli , że to miejscowi *%#)!& ... czyli żadna mafia . Ciekawe co by zrobili jak by to był czarny Jaguar na Wołomińskich blachach . Chociaż jakiś czas temu chyba strielali do Barwiczan , ta sama trasa .

07:43, 26.07.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

PotomkowiePotomkowie

6 2

Operacji Wisła?

07:47, 26.07.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

TurbanTurban

6 1

Operacja Gwda
(Mała)

09:50, 26.07.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MRUCZEKMRUCZEK

0 3

KTO PISZE ZE Z BARWIC SA PATOLE TEN SAM JEST PATOL

00:48, 27.07.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%