Niebezpieczne zdarzenie drogowe na ulicy Waryńskiego w Szczecinku. W czwartkowe południe doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych.
Do kolizji doszło na skrzyżowaniu. Kierujący jednej z ciężarówek wyjeżdżał z drogi podporządkowanej i nie ustąpił pierwszeństwa drugiej ciężarówce, która jechała od strony ul. Leśnej. Kierowcy nie udało się wyhamować ciężkiego składu i doszło do bocznego zderzenia.
Na szczęście kierowcom nic się nie stało. Jeden z pojazdów zjechał na pobocze, drugi zostanie usunięty z miejsca kolizji przy pomocy holownika.
Okoliczności kolizji ustala policja.
Xyz14:11, 26.05.2022
Iwypadek ciagke nadaje- wszystkie aktualne zdarzenia drogowe tylko na tym beznadziejnym portalu???
Kierowca20:44, 26.05.2022
Tam od strony Strefowej prują ile fabryka dała.
Hal06:44, 27.05.2022
Czy w tym spichlerzu kogoś popier....liło o 6 rano kuć?
Olga Gasiul obejmie funkcję prezesa Aqua-Tur. Kim jest
Nie da rady, na basenie jest zamknięty układ, banda pociotków i znajomych królika nie do ruszenia. Do tego masa układów z zewnątrz. Każda próba zmiany prowadzi do usunięcia prezesa.
Gosc
18:13, 2025-07-01
Nowy sezon nad Trzesieckiem wystartował!
Fajne
Zet
17:52, 2025-07-01
Olga Gasiul obejmie funkcję prezesa Aqua-Tur. Kim jest
"Prywatnie Olga Gasiul jest dwukrotną dawczynią szpiku kostnego" - gratuluję, jeżeli zdrowie pozwala to dobrze. Chwali się. Chociaż ta informacja jest w tym przypadku najmniej ważna.
Grażyna
17:23, 2025-07-01
W sierpniu ruszają prace przy pałacu w Juchowie
Tak wyglądała wolna Polska. Zniszczone pałace, dworki, dworce i inne zabytki. Tylko mądrzy odbudowali swoje zabytki i dzisiaj takie budowle są dużą atrakcją turystyczną przyciągającą masę ludzi. My dopiero się obudziliśmy. Za ile lat będą jakieś efekty? Bo sądząc po przeznaczonej kwocie, to nieprędko.
Trolek
15:24, 2025-07-01
5 0
Dziękuję,że tak dokładnie śledzisz ten beznadziejny portal!!!
2 0
To ciągnij kichę na ONET, tam znajdziesz odpowiednie tematy !