Zamknij
REKLAMA

Metoda „na drona” - nowy pomysł złodziei dotarł do Szczecinka. Okradli kobietę!

08:57, 22.09.2021 | r.
Skomentuj Policjanci apelują o zachowanie ostrożności w takich sytuacjach. Pamiętajmy, aby nigdy nie zostawiać otwartego domu i nie wpuszczać obcych na podwórko.
REKLAMA

Pomysłowość przestępców nie zna granic. Przykładem na to może być niedawna kradzież, jaka miała miejsce na terenie Szczecinka. Do kradzieży wykorzystany został… dron.

W ostatnich dniach do jednej z mieszkanek naszego miasta zapukał jeden ze sprawców informując, że na terenie jej posesji spadł jego dron i prosi o pomoc w jego odszukaniu. W czasie poszukiwań do pustego domu wszedł drugi sprawca, który dokonał kradzieży.

-Sprawca przeszukał meblościankę, metalową kasetkę i dokonał kradzieży 400 zł. Z mieszkania skradziono również biżuterię, zegarki, pierścionki. Straty wyceniono na ponad 11 tys. złotych. -informuje asp. Anna Matys, oficer prasowy szczecineckiej policji.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności w takich sytuacjach. Pamiętajmy, aby nigdy nie zostawiać otwartego domu i nie wpuszczać obcych na podwórko.

(r.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

KatKat

4 3

A mnie kiedyś jeden okradł i do dzisiaj korw.....e muszą karmić, cieszę się że pierwszy byłem przed psami 13:31, 22.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OrgOrg

2 4

Już któryś raz czytam, ze jak dojdzie do kradzieży w mieszkaniu w Szczecinku, to ginie znacznej wartości zloto i dużo mniejszej wartości gotówka. Z tego by wynikalo, ze mamy tutaj wśród mieszkańców niezłe zasoby wyrobów ze złotego kruszcu - i bardzo dobrze, bo złoto drożeje juz od dłuższego czasu 13:54, 22.09.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

GośćGość

0 0

Większej ilości kasy raczej w domu nie trzymasz. Co innego biżuteria. 12:19, 23.09.2021


SZPAGACIK +++SARCOFASZPAGACIK +++SARCOFA

1 0

ZŁODZIEJE JEDŹCIE DO DOMU!!! JAK WAM ROSJA ODKRĘCI KUREK TO BĘDZIECIE W INNYM JĘZYKU SZPRECHALI!!! 09:56, 27.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%