Do pożaru mercedesa doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na drodze gminnej w miejscowości Śmilcz. Przyczynę pożaru wyjaśnia policja.
- Po dojeździe na miejsce zastaliśmy Policję i całkowicie spalony samochód. Działania nasze polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia oraz podaniu jednego prądu wody na spalony samochód –napisali druhowie z OSP Barwice.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu.
Jaka cena za golfa ?? Odkupię
Miś
18:34, 2026-03-30
Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu.
Selekcja trwania
Gość
18:32, 2026-03-30
Gaz do dechy i… po prawie jazdy.
Kiedy w 2007 roku wprowadzano nakaz jazdy samochodami z włączonymi światłami w dzień pisałem, że niepełnosprytnym posiadaczom prawa jazdy to nic nie da. I nie dało. Stali się po prostu jeszcze bardziej ułomni. Pisałem też, że zamiast idiotycznego świecenia w dzień powinien być obniżony limit punktów karnych o połowę ważne przez 24 miesiące i mandaty jak pół wypłaty i proszę. Jest i to. I bardzo dobrze skoro nie potraficie myśleć samodzielnie.
W@SP
18:11, 2026-03-30
Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu.
Jak to? Nie widział świateł w dzień? To może z latarnią morską albo ogniskiem na dachu trzeba jeźdzć?
W@SP
18:01, 2026-03-30