Opady śniegu krzyżują plany wielu kierowcom - na drogach jest ślisko i niebezpiecznie. Należy zachować szczególną ostrożność. Na drogach dochodzi do kolizji i wypadków. Najwięcej zdarzeń miało miejsce minionej nocy i nad ranem.
O jednym ze zdarzeń informowaliśmy już wcześniej:
[ZT]22434[/ZT]
To jednak nie koniec zagrożeń na drodze. W nocy na drodze pomiędzy Grzmiącą a Bobolicami pług odśnieżający drogę wypadł z jezdni i uderzył w drzewo. Kierowcy nic poważnego się nie stało, natomiast pojazd został poważnie uszkodzony.
Nad ranem, w pobliżu Turowa (gm. Szczecinek) problemy na ośnieżonej drodze miał kierowca autobusu. Pojazd wpadł w poślizg i zatrzymał się w rowie. Nikt w tym zdarzeniu nie został ranny.
[ZT]22420[/ZT]
Pełne ręce roboty mieli w nocy strażacy, którzy usuwali powalone na drogi drzewa.
[ALERT]1610621036999[/ALERT]
Końcówka roku z dużą liczbą ofert pracy.
A co ze zmową pracodawców co do wysokości wynagrodzenia ? Najniższa krajowa i to wszystko ? Za takie pieniądze fachowiec nie przyjdzie pracować, nie za miskę ryżu. Gdyby normalnie i uczciwie płacili, to by nie musieli się ogłaszać że poszukują pracowników. A i zdaje się, że teraz już muszą ujawniać za jakie pieniądze będzie się pracowało.
Mirek
12:36, 2025-12-30
Co dzieje się z mieszkańcami Szczecinka?
Szczecinek to dziura. I żadna nowo-ideologia w tym nie pomoże aby lepiej było. Polacy (?) nie dbają o Polaków, natomiast dbają o obcokrajowców. To im ma się żyć dobrze w Polsce.
ta
12:01, 2025-12-30
Co dzieje się z mieszkańcami Szczecinka?
A może młodym nie da się zamydlić oczu propagandą sukcesu wpieraną przez *%#)!& Douglasów, Raków etc. Szczecinek to dziura jakich mało i nie zmieni tego festiwal balonów, Art Picknik czy inne takie tam. Imprezy te to tylko dwudniowy przerywnik w okresie w którym i tak nikt się nudzi a póżniej to miasto przez resztę roku zabite jest deskami. Dzieciom swoim od maleńkości wmawiam, że mają wybrać dobre studia w dużym mieście i po ich skończeniu znaleźć tam pracę i broń Boże do tej dziury nie wracać. Jak widać nie jestem odosobniony w tych poczynaniach.
mieszkaniec
11:50, 2025-12-30
Co dzieje się z mieszkańcami Szczecinka?
wie lepiej oderwany od pługa wsadzony na stołek za wierność wodzowi nie za doświadczenie, wystarczy głośno szczekać. Gdyby każdy robił to do czego został stworzony i wykształcony może by było lepiej. Lekarz burmistrzem, ślusarz kucharzem, elektryk brukarzem
bo "polityK
11:38, 2025-12-30
6 0
O Turowie się zapomina ni widu ni słuchu ...nikt nie odśnieża .Powiat chyba śpi.Panie Lis-pobudka
2 0
Teraz te zwierzęta śpią po odtrąbieniu wielu sukces-uffff.