Zamknij
REKLAMA

Sukces Animatora Sportu z Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie

10:50, 10.12.2019 | UM Borne Sulinowo
Skomentuj
REKLAMA

Fundacja Orły Sportu, będąca ogólnopolskim operatorem konkursu „Lokalny Animator Sportu”, wyłoniła zwycięzców tegorocznej edycji. Lokalny  Animator – Piotr Gałka – pracownik Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie, w końcowej klasyfikacji zajął wysokie 13. miejsce.

Zważywszy na liczbę osób, które szkolą dzieci i młodzież na przeszło 1,7 tys. Orlikach we wszystkich województwach Polski – jest ich ponad 3,5 tys. – biorąc również pod uwagę bardzo duże zainteresowanie konkursem – zajęcie tak wysokiego miejsca jest szczególnym i bardzo znaczącym osiągnięciem.

Droga do sukcesu nie była łatwa. Na początku Kapituła Konkursu weryfikowała  przesłane przez animatorów ankiety z ich sportowymi, szkoleniowymi osiągnięciami. Do drugiego etapu konkursu, do Ciechocinka, zaproszono jedynie 28 najlepszych animatorów. Wśród nich znalazł się Piotr Gałka.

24 listopada ścisła grupa animatorów z całej Polski zmagała się z testami pisemnymi nt. marketingu w sporcie, pierwszej pomocy i wiedzy o sporcie. Nie zabrakło również testu sprawnościowego. Pan Piotr Gałka zajął pierwsze miejsce jako animator sportu w województwie zachodniopomorskim… i osiągnął bardzo wysokie, bo 13. miejsce w ogólnej klasyfikacji.

Panu Piotrowi składamy serdeczne gratulacje i życzymy, aby w kolejnym roku stanął na podium. 

Fundacja Orły Sportu od roku 2014 jest operatorem ogólnopolskiego projektu „Lokalny Animator Sportu”, który w latach 2009 – 2015 realizowany był pod nazwą „Animator – Moje Boisko Orlik 2012”. Każdego roku w projekcie uczestniczy ponad 2 tys. Orlików, na których pracuje niemal 3,5 tys. animatorów sportu.

(UM Borne Sulinowo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA