Zamknij
REKLAMA

Uroczyste wręczenie odznaczeń dla Państwa Wandy i Władysława Dobrowolskich

09:33, 13.02.2020 | Ewelina Widerska / UM Barwice
REKLAMA
Skomentuj
fot. Karolina Krynicka

W barwickim ratuszu Mariusz Kieling burmistrz Barwic i Ewelina Widerska Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego gościli zacnych Jubilatów Państwa Wandę i Władysława Dobrowolskich. Państwo Dobrowolscy 25 kwietnia br. świętować będą  52. rocznicę zawarcia małżeństwa. W piątek  odbyło się uroczyste wręczenie Jubilatom medali "Za długoletnie pożycie małżeńskie", przyznanych przez  Andrzeja Dudę Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Uroczystość dekoracji tak ważnym odznaczeniem państwowym miała niezwykle serdeczny charakter. Jubilaci o minionych latach mówili "(..) jakby było to wczoraj". Z wielką radością i sentymentem opowiadali o wspólnie spędzonych latach w Szczecinie, wychowaniu dwójki dzieci. Wybrali siebie i wspólnie razem od przeszło pięćdziesięciu lat idą przez życie, a od blisko szesnastu lat są mieszkańcami naszej gminy.

Jubilatom raz jeszcze życzymy kolejnych, dni, miesięcy i lat pełnych szczęścia i radości, ciągłego uśmiechu na twarzy, jak również tego, aby cieszyli się życiem w każdym jego momencie.

(Ewelina Widerska / UM Barwice)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone