Zamknij
REKLAMA

Grzmiąca. W remizie strażackiej będzie cieplej, taniej i bardziej eko

07:07, 16.11.2020 | r.
Skomentuj fot. Gmina Grzmiąca
REKLAMA

Mimo szalejącej pandemii gmina Grzmiąca nie zwalnia tempa jeśli chodzi o inwestycje i pozyskiwanie na nie środki zewnętrzne. Samorząd w ostatnim czasie otrzymał 30 tys. zł  (90%) w ramach Programu "Remiza", realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. W ramach zadania zostanie wykonana termomodernizacja tylnej ściany budynku remizy strażackiej w Grzmiącej.

Firma Dar-Bud Przedsiębiorstwo - remontowo - budowlano - usługowe Dariusz Kuś wyłoniona w ramach przeprowadzonego postępowania rozpoczęła prace termomodernizacyjne budynku. 

-Wykonanie termomodernizacji w znaczący sposób wpłynie na poprawę właściwości energetycznych budynku, jak również poprawi jego estetykę i funkcjonalność. Zmiana właściwości energetycznych budynku znacząco wpłynie na zużycie energii cieplnej, a co za tym idzie zmniejszą się jego koszty utrzymania –informują władze gminy.

Wcześniej za remont remizy zabrali się druhowie, którzy własnymi siłami wykonali nową posadzkę w garażu. 

(r.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

MagdaMagda

3 0

Wszystko fajnie inwestycje są jakie są mieszkańcy widza i zapewne się cieszą. Obiecywał poprawę w urzędzie gminy i co nic tam nie zmienił jest jeszcze gorzej przydupasy wójta pracują oraz całe rodziny po znajomości tam są i się cieszą i jest super. Wójt tylko robi dla swoich wybranych mieszkańców gminy ! Ludzie tu mieszkać nie chce uciekają stąd do miasta A tu nic nie ma młodzi się wyprowadzają prawie nikt się nie buduje żadnej zachęty dla młodych żeby się budować tylko smród z biogazowni i co z tego że jedna drogę zrobi dla kogo dla tych marudnych emerytów ! 10:14, 16.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TikiTiki

8 0

Fajnie że remontuje straż to zawsze straż Ale kto będzie płacił za ich libacje alkoholowe w remizie 11:13, 16.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RxyRxy

2 0

Dobrze że ja już tu nie mieszkam śmieci drogie woda droga nic tam się nie dzieje ! 11:21, 16.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DxBDxB

3 0

Jaki numer lini kominikacji dojezdza do dzielnicy grzmiaca??? 18:20, 16.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%