Nakładem Złotego Melona, spółki prowadzonej przez Jerzego Owsiaka ukazała się gra planszowa „Pol'and'Rock”.
Przenieś się w serce tętniącego wolnością, pokojem, miłością i przyjaźnią festiwalu! Stwórz unikatową planszę wykorzystując modularne kafle z kultowymi Miejscówkami. Przemieszczaj się po terenie Pol’and’Rocku, wykonuj różnorodne akcje, gromadź Gości i zdobywaj Wspomnienia!
- taki opis znajdziemy na stronie siemashop.pl
W zestawie oprócz kart, żetonów i pionków znajdziemy także kartonową scenę Festiwalu, który w świadomości zafunkcjonował jako „Przystanek Woodstock”. Na opakowaniu widać transparenty z nazwami miejscowości, których reprezentanci pojawili się w Kostrzynie nad Odrą. W tym gronie znajdziemy także napis „Biały Bór”.
Z takiej sytuacji cieszy się burmistrz Białego Boru. Paweł Mikołajewski udostępnił w mediach społecznościowych grafikę, która chwali białoborski product placement.
internauta13:16, 28.12.2020
"Lepszej reklamy nie może być."
Serio? Ktoś taki zarządza miastem?
Xyz20:06, 28.12.2020
Mój pies zrobil kupę 3 tygodnie temu ktora ulozyla sie w postac Batmana.
Wysłać wam zdjecia????
Zbyszek08:39, 29.12.2020
Serio zrobiłeś zdjęcie? Ciekawe hobby...
Xyz16:15, 29.12.2020
Do Zbyszek:
Na prawde taki niedorozwiniety jestes ze nie rozumiesz sarkazmu???
Chyba pójdę następnym razem na ten marsz dziwolongow zeby jednak usuwać niepewne przypadki
kolo09:14, 17.03.2021
Gratuluję sukcesu.
internauta09:25, 29.12.2020
Za co minusiki? Toż bardziej sensowne byłoby ogłoszenie w Temacie "zapraszamy na hot-dogi" - przynajmniej może by ktoś skorzystał. ;]
Zdziwiony 00:46, 30.12.2020
Gdzie ten Biały Bór??? Flaga nie czytelna. Równie dobrze może być napisane BIAŁYSTOK ???
Monia.17:00, 30.12.2020
Cześć panowie, jesteś wolnym mężczyzną, czujesz się samotny, chciałbyś to zmienić ? Nie czekaj odezwij się. Samotna, wolna, bez nałogów i niezależna. Nie dawno wróciłam z Anglii do kraju. Poznam Pana do wspólnych spotkań, wspólnych spacerów, wspólnie spędzania czasu, a jak zaiskrzy to może i więcej :) Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów i zdjęciami jeżeli jesteś zainteresowany kontakt i moje zdjęcia znajdziesz na moim profilu randkowym https://milepanie.pl/monia89
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz