Zamknij
REKLAMA

Biały Bór. Trwa remont sali w ZS nr 7

12:05, 25.11.2020 | Piotr Rozmus / Starostwo Powiatowe
Skomentuj fot. Piotr Rozmus
REKLAMA

Trwa remont sali gimnastycznej w ZS nr 7 w Białym Borze. Prace powinny znaleźć swój finał na początku grudnia. We wtorek ich postępy w obecności dyrektor Wydziału Inwestycji Urszuli Paciorek oraz dyrektor szkoły Renaty Piszcz oceniał starosta Krzysztof Lis.

Na sportowej wykładzinie PCV wyznaczono już  boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę i piłkę ręczną. Wymieniono również stolarkę drzwiową, grzejniki oraz wyremontowano instalację elektryczną. Wciąż trwają jednak prace tynkarsko murarskie. Nowe oblicze zyskuje nie tylko sama sala, ale również jej zaplecze.

Wartość inwestycji to ponad 415 tys. zł brutto. Na jego realizację Powiat Szczecinecki otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu ze spodków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Sportowa Polska – Program Rozwoju  Lokalnej Infrastruktury Sportowej, w wysokości 50%, czyli ponad 207 tys. zł.

Warto również wspomnieć, że w tym samym czasie  trwa remont szkolnej auli, a od dłuższego już czasu ZS nr 7 w Białym Borze może poszczycić się nowym boiskiem, dwutorową bieżnią oraz sprzętem do siłowni.

(Piotr Rozmus / Starostwo Powiatowe)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%