Zdjęcia ze Szczecinka - relacje, fotorelacje z wydarzeń - iszczecinek.pl

Zamknij
12:15, 28.07.2020

Ekipa "Rowerem dla Mai", w skład której weszli funkcjonariusze z Zakładu Karnego nr 2 w Strzelcach Opolskich i mieszkaniec Wrocławia, osiągnęła swój cel. Po 22 godzinach i przejechanych 517 km pokonali na rowerach trasę ze Strzelec Opolskich do Gdańska. Ich celem było nagłośnienie dwóch zbiórek organizowanych w celu wsparcia bardzo chorych osób - Mai z Połczyna - Zdroju i Pawła, funkcjonariusza Zakładu Karnego w Sztumie.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Noc Świętojańska w Szczecinku przyciągnęła tłumy.
zobacz fotorelację
Szczecinecka Gra Miejska 2026. Miasto wróciło do Neustettin.
zobacz fotorelację
DK11 Szczecinek – Wierzchowo była zablokowana
zobacz fotorelację
Joanna Mieszko-Nita wróciła do Szczecinka z wystawą „Organizmy 2”
zobacz fotorelację
Obóz szkoleniowy kadetów z Białego Boru
zobacz fotorelację
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
zobacz fotorelację
Kontener POP UP LAB stanął na deptaku w Szczecinku.
zobacz fotorelację
„Las Łączy Nas” znów zintegrował uczestników
zobacz fotorelację
35-lecie STO w Szczecinku. Zobacz zdjęcia
zobacz fotorelację
V Towarzyski Sparing Jeździecki w Biskupicach
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz