Studio wokalne WokaLove to jedna z sekcji Samorządowej Agencji Promocji i Kultury, gdzie młodzi (i nie tylko) artyści mogą szlifować swój warsztat i odkrywać swoje muzyczne talenty. A tych z pewnością w naszym mieście nie brakuje. Wokaliści na co dzień doskonalą swoje umiejętności pod okiem prowadzącej sekcję Mariki Jankowskiej.
Teraz wspólnie przygotowali oni dla mieszkańców świąteczną muzyczną niespodziankę. Nagrali oni piosenki świąteczne, których mieszkańcy mogą posłuchać w serwisie YouTube. Przygotowany materiał to ponad 36 minut utworów w wykonaniu właśnie szczecinecczan.
[WIDEO]3052[/WIDEO]
Przygotowane utwory to:
[BANER]0[/BANER]
Inwestycja na Świątkach nabiera kształtów.
A kto kładzie trawę,chyba nie ten partacz z Turowa?!Bo On to tylko dużo gada i ma wizję no i nic poza tym!
ANONIMOWY
00:32, 2025-06-26
Inwestycja na Świątkach nabiera kształtów.
Dużo się zmieniło w ciągu 40 lat, dziś mamy sale, boiska, itp, itd, ale dzieci I młodzieży jak na lekarstwo, w latach 80-tych XX wieku było mnóstwo młodych, a nie było infrastruktury sportowej, a dzieci i młodzież byli o wiele zdrowsi i sprytniejsi niż ich współcześni rówieśnicy!!!
Szczęśliwy
22:59, 2025-06-25
Nowe place zabaw i potańcówki dzięki Krono
Warto zostawić trochę zysku w tej dziedzinie lokalnej. Brawo jak najbardziej.
Dobre
22:38, 2025-06-25
Inwestycja na Świątkach nabiera kształtów.
No tak na Świątkach miesza 3/4szczecinka warto tam inwestować będzie ładnie zarastać co za zje..
Prawda
17:27, 2025-06-25
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz