Zamknij
REKLAMA

Na ekranie i na scenie. Mocna końcówka roku w SAPiK!

07.29, 09.11.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 11.58, 10.11.2022
Skomentuj

Stand-upy, koncerty, spektakle, premiery kinowe i teatr. Listopad i grudzień zapowiadają się bardzo intensywnie - zobaczcie ile wydarzeń przygotował dla Was SAPiK. 

Kalendarz imprez listopad-grudzień 2022

Stand-up Olka Szczęśniak

10.11.2022 godz. 19:00 / Kino Wolność

Olka Szczęśniak, znana stand-uperka, która występuje od 2013 roku i zaczynała swoją karierę w Comedy Lab w Krakowie, odwiedzi nasze miasto już 10 listopada Olka prowadzi m.in. stałą scenę w Częstochowie, gdzie co miesiąc występują najlepsi komicy z kraju Jej występ to propozycja dla osób lubiących cięty dowcip w kobiecym wydaniu

Dzień Seniora

15-16.11. godz. 10-15, 14-16 / CK Zamek/Kino Wolność

Dwudniowe obchody Święta szczecineckich Seniorów rozpocznie mini konferencja, na której będzie można posłuchać m.in. o trendach modowych w wieku senioralnym oraz spotkać się z podróżniczką i prawnikiem. W drugi dzień odbędzie się koncert Krzysztofa Respondka.

Koncert zespołu Raz Dwa Trzy

20.11.godz. 18:00 / Kino Wolność 

Zespół RAZ DWA TRZY założony został w 1990 roku w Zielonej Górze przez Adama Nowaka, Grzegorza Szwałka, Jacka Olejarza i Jacka Ograbka. W repertuarze zespołu RAZ DWA TRZY można znaleźć zarówno lżejsze, żartobliwe piosenki, poezję śpiewaną, ciekawe połączenia różnych gatunków i stylów, jak i poważniejsze teksty refleksyjne i religijne. Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język.

Spektakl Cudowna terapia

25.11.2022 godz. 18:00 / Kino Wolność

Najnowsza inscenizacja komedii austriackiego dramatopisarza  Daniela Glattauera "Cudowna terapia" to błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie. Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które - jak to w życiu - ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa.

Koncert jazzowy Wonky Town

26.11.2022 r. godz. 18:00 / Kino Wolność 

Wonky Town i ich debiut jako zespołu. Grali u nas jako studenci Akademii Muzycznej z Bydgoszczy, tym razem będzie można ich usłyszeć w nowej odsłonie. Własne kompozycje, jak również aranżacje znanych melodii z repertuaru muzyki popowej i klasycznej. Program jaki młodzi adepci jazzu zaprezentują będzie bardzo zróżnicowany stylistycznie. Będzie muzyka swingowa, latynoska, funkowa. Usłyszymy również ballady jazzowe.

Stand-up Igor Kwiatkowski 

03.12.2022 godz. 17:00 / Kino Wolność

"Tylko śmiech nas ocali" - to spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością, zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość. Igor pokazuje, że tu i teraz można spotkać wiele uśmiechu. Talent i oryginalny styl to sceniczna wizytówka Igora Kwiatkowskiego, a spotkanie go na żywo nie może równać się z żadnym innym kabaretowym doświadczeniem

Mikołajkowy Teatr w Kinie Wolność

03.12.2022 godz. 10:30 / Kino Wolność

Głodomory  wraz z dziećmi wyruszą w podróż, aby dowiedzieć się skąd bierze się zima, jak się powinno zdrowo spędzać święta oraz gdzie podział się Święty Mikołaj – to wszystko czeka na maluchów w spektaklu „Zima Stwora Głodomora”

Koncert Stare Dobre Małżeństwo

08.12.2022 r. godz. 19:00 / Kino Wolność

SDM to grupa folkowa i najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu poezji śpiewanej i ballady folkowej w Polsce. Od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza i autora, który skomponował muzykę do większości piosenek. Występy tej legendarnej formacji stanowią wyjątkową atrakcję koncertową. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju.

Zobacz więcej: Co? Gdzie? Kiedy? w Szczecinku

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

LipaLipa

0 1

Da się? I bez murali i innych skarbonek. 23:04, 09.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

VAT VAT

2 1

Kiedy przyjedzie Kaczyński ???!!! 12:49, 10.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%