Zamknij
REKLAMA

Szczecinek na mapie I Mistrzostw Oldbojów o Puchar ZZPN

13.38, 21.01.2023 . Aktualizacja: 13.39, 21.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej wytypował kolejne lokalizacje, w których rozegrane zostaną I Mistrzostwa Oldbojów o Puchar Prezesa ZZPN. Na mapie piłkarskich rozgrywek znalazł się również Szczecinek.

- Przedstawiamy Państwu 4 kolejne lokalizacje, w których odbędą się eliminacje. To Szczecinek, Drawsko Pomorskie, Dźwirzyno i Karlino – mówi Tomasz Kobielski, inicjator i główny organizator turnieju.

- Okres zimowy jest bardzo trudnym czasem jeżeli chodzi o rezerwacje obiektów. Z tego miejsca bardzo dziękuję osobom, które zaangażowały się w pomoc i wspólnymi siłami dopięliśmy pod względem logistycznym piękne obiekty, na których przeprowadzone zostaną eliminacje.

- Turnieje odbędą się w 10 lokalizacjach w naszym województwie rozmieszczonych tak, aby każdy miał dogodne warunki logistyczne. Liczę, że będzie nas jeszcze więcej. Do turnieju finałowego zakwalifikuje się 10 drużyn, które zostaną podzielone na dwie grupy.

Szczecinecka odsłona turnieju odbędzie się 4 lutego w hali sportowej przy ul. Wiatracznej. Początek rozgrywek zaplanowano na godz. 9.30. Szczecineckim koordynatorem został Jarosław Kozanecki, który również jest odpowiedzialny za przyjmowanie zgłoszeń drużyn chętnych do wzięcia udziału w turnieju. Z koordynatorem można skontaktować się pod nr tel. 514 845 674.

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%