Młodzi tancerze przez cały rok intensywnie trenują podczas prób, nie tylko oddając się swojej pasji, jaką jest taniec, ale jednocześnie nieustannie doskonaląc swój warsztat. Również ci najmłodsi, którzy dopiero od niedawna kontynuują swoją przygodę z tańcem, raz po raz udowadniają, że w to, co robią, wkładają całe serce. Teraz mogą także pochwalić się swoimi pierwszymi sukcesami.
W niedzielę, 13 listopada uczestniczyli oni w Ogólnopolskim Konkursie Magia Tańca, który rozegrany został w Ostrowie Wielkopolskim. Nasi tancerze do domu wrócili z pucharami.
Tancerze z Zespołu Tańca Współczesnego Rebelia 2 w kategorii taniec jazzowy wytańczyli I miejsce. Był to pierwszy ogólnopolski konkurs, w którym wystartowała grupa rebelia 2 i zarazem pierwsza w historii i zdobyta przez nich nagroda. To jednak nie jedyny sukces szczecineckich tancerzy.
Z kolei grupa Rebelia w kategorii „inne formy tańca” zdobyła II miejsce.
Atak dronów a bezpieczeństwo w powiecie
A kto się śmiał z podziemnego parkingu ? Możecie mi przypomnieć
Vice Starosta
19:37, 2025-09-15
Droga zalana olejem! DW201 całkowicie zablokowana
Gdzie jest zarządca drogi?
Michał
19:33, 2025-09-15
Atak dronów a bezpieczeństwo w powiecie
przedewszystkim powiina być przywrócona służba wojskowa dla wszystkich smartfoniarzy narkomanów i pijaków 20 letnich
hmmm
19:07, 2025-09-15
Ostrzeżenie pierwszego stopnia dla miejscowości
Coraz mniej warte te prognozy...
szamantak
16:52, 2025-09-15
0 0
Och- kiedyś, dawno temu tańcowały dzieci państwa Halinki (nieżyjącej już niestety...) i Zdzicha M. (bodajże SKR Juchowo, czy Mosina?). Dobrze tańcowały, nagrody zbierały. Ścieżki więc przetarte!
0 0
Brawo Rebelia ??