Zamknij
REKLAMA

Sobótka z Full Contactem. Szczecinek na chwilę stał się centrum sportów “stójkowych”

21.35, 18.09.2022 komunikat sportowy
Skomentuj fot. iszczecinek.pl
REKLAMA

W sobotnie przedpołudnie na sali sportowej przy ul. Wiatracznej odbył się organizowany przez KSW Szczecinek  turniej  “Sobótka z Full Contactem”, na którym wystąpili zawodnicy z różnych stron Polski. Impreza sportowa odbyła się honorowym patronatem Mistrza Krzysztofa Pajewskiego. Wydarzenie uświetnił gość specjalny, który po walkach poprowadził seminarium sportowe – Mateusz DON DIEGO Kubiszyn.

[FOTORELACJA]6805[/FOTORELACJA]

Po raz kolejny Szczecinek na chwilę stał się centrum sportów “stójkowych”, a to za sprawą KSW Szczecinek i ogólnopolskiego turnieju kickboxingu w formule full-contactat. W zawodach wzięło udział 17 klubów z całego kraju. Zawodnicy zostali wyselekcjonowani przez trenera Kadry Narodowej Radosława Laskowskiego.

Do pojedynków przystąpiło 8 reprezentantów KSW Szczecinek:

Mateusz Otto – zwycięża przez RSC w 3 rundzie

Kamil Mataczyński - zwycięża przez RSC w 3 rundzie

Kacper Kuczko - zwycięża przez RSC w 2 rundzie

Marika Niedziółka – wygrywa na punkty 3:0

Mateusz Kokolski - wygrywa na punkty 3:0

Mateusz Winiarski – remisuje

Natomiast Łukasz Szerszeń oraz Hubert Moszczyński przegrywają swoje pojedynki na punkty. Trenerami zawodników są Zbigniew Sołtys oraz Bartłomiej Mienciuk.

- "Sobótka z Full Contactem” to ogólnopolska impreza cykliczna, która organizowana jest już po raz piąty. To dobra okazja nie tylko do sprawdzenia swoich umiejętności przez zawodników i trening przed większymi zawodami, ale także możliwość zainteresowania młodzieży tego typu dyscypliną sportu - mówi prezes KSW Szczecinek Zbigniew Sołtys. - A tym razem łączymy praktykę z teorią. Udało się nam zaprosić do współpracy trzykrotnego Mistrza Świata w Kickboxingu - Mateusza DON DIEGO Kubiszyna.

Po turnieju zwycięzca m.in. turnieju na gołe pięści GROMDA Mateusz Kubiszyn poprowadził seminarium sportowe dla młodych zawodników, podczas którego mówił o technice, psychologii i potrzebie odpowiedniego przygotowania się do każdego wyzwania sportowego.

- Jedną z misji naszego klubu jest odpowiedzialna promocja sportów walki, dlatego nie tylko organizujemy turnieje, takie jak ten dzisiejszy, ale także staramy się dzielić wiedzą i profesjonalnym podejściem do tematu - dodaje prezes Sołtys. - Cieszymy się, że tacy zawodnicy jak DON DIEGO chcą dzielić się swoim doświadczeniem, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Specjalne podziękowania należą się współorganizatorom: Miasto Szczecinek, Starostwo Powiatowe, OSiR, SAPiK, PZKB, Poland Fullcontact Team. Dziękujemy również wszystkim sponsorom, którzy regularnie nas wspierają, a także tym, którzy są z nami pierwszy raz. To niesamowite, że chcecie wspierać naszą dyscyplinę: PSB Mrówka, Hurtownia FOREST, FiBRE KONZEPT oraz Plastrol.

Nadal trwa nabór do sekcji prowadzonych przez KSW Szczecinek. W tym roku pojawiła się nowość - Taekwondo olimpijskie dla grupy wiekowej 10-15 lat. A już niebawem powstanie sekcja boksu olimpijskiego. Więcej informacji na oficjalnej stronie klubu ksw-szczecinek.com lub pod nr 889 233 159.

(komunikat sportowy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

RodzicRodzic

3 0

I to jest sport, a nie jak u Klaczy, że tylko produkcja młodych do KRYMINAŁU! 21:49, 18.09.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Rodzic2Rodzic2

1 0

Jak u kogo??? 08:13, 19.09.2022


Zyga.Zyga.

1 0

Szkoda, że nie napisaliście przed. Człowiek by wiedział to by poszedł pokibicować. 09:33, 19.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%