Zamknij

Hattrick Szymona Gaczyńskiego w Kickboxingu

09:07, 12.10.2020 r. Aktualizacja: 09:07, 12.10.2020
Skomentuj fot. KSW Szczecinek fot. KSW Szczecinek

W dniach 9-11 października w Ełku odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu, w najbardziej widowiskowej formule K-1.W Mistrzostwach złoty medal i tytuł Mistrza Polski zdobył zawodnik KSW Szczecinek Szymon Gaczyński, startujący w kategorii wagowej -67kg.

W finale przed czasem pokonał zawodnika Krzysztofa Schulca z Jeleniogórskiego Klubu Shidokan Karate. Szymon w tym roku, w fantastyczny sposób debiutował w formułach rozgrywanych na ringu w kickboxingu. Zdobywając trzeci tytuł Mistrza Polski z kolei, w ten sposób potwierdził swój prymat w tej kategorii wagowej. Wcześniej zdobył tytuł Mistrza Polski w formule low-kick i full-contact.

Szkoda, że Szymon Gaczyński, w związku z sytuacją epidemiologiczną, nie będzie mógł zaprezentować swoich umiejętności na arenie międzynarodowej.

Zawodnik trenuje pod okiem trenerów - Krzysztofa Pajewskiego oraz Zbigniewa Sołtysa.