Zamknij

Kolejki przed sklepami. Lepiej zaplanować przedświąteczne zakupy

r. 10:50, 02.04.2021
12 fot. iszczecinek.pl fot. iszczecinek.pl

Ograniczenia dotyczące liczby osób przebywających w sklepach spowodowały, że przed sklepami w okresie przedświątecznym ponownie zaczęły ustawiać się kolejki. Zanim wybierzemy się na zakupy warto sprawdzić, w jakich godzinach otwarte są sklepy. Część sieci wydłużyła godziny otwarcia swoich sklepów.

W Szczecinku największy ruch można zaobserwować przy Biedronkach oraz przy Lidu. To przy tych marketach musimy liczyć się ze staniem w kolejkach, choć w pozostałych marketach sytuacja może być podobna. –Czasami trzeba odstać kilkadziesiąt minut –mówi jeden z naszych Czytelników, który zwrócił uwagę również na zachowanie dystansu. –Nie zawsze to się udaje. Ciężko zachować między sobą bezpieczną odległość.

Dla własnego bezpieczeństwa i oszczędności czasu, warto wybrać się na zakupy o świecie lub późno w nocy. W Szczecinku trzy sklepy sieci Biedronka są czynne całą dobę. Są to sklepy przy ul. Przemysłowej, Polnej oraz Narutowicza. Przedświąteczne zakupy przez całą dobę zrobimy również w barwickiej Biedronce. Pozostałe markety również wydłużyły godziny otwarcia.

[ZT]23285[/ZT]

(r.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (12)

MozambikMozambik

11 2

Polacy zawsze pokazują jakimi są D.E.B;I'L,A/M"I . Zresztą większość ludzi to egoiści i narcyzy , tylko "JA" się liczy ... a swój własny tok myślenia uważają za jedyny na świecie , mając wszystko w bardo pojemnej D.U;P'I:E . Do tego zachowanie jak u małp prawie , jeden na drugiego pcha się zero odstępu normalnie dzicz . A dziadki to dalej myślą , że ktoś przednimi wykupi cały towar jak za komuny ... A ci młodzi to jak kury , stworzenia z małymi mózgami , poruszają się jak by mieli zaburzoną koordynację psycho-ruchową . Jest taki czas , że można by było z wielkiej Polskiej łaski , lekko kogoś wyminąć tak o 1,2 metra , a nie pchać się z ryjem bez maski , prosto na kogoś .

12:31, 02.04.2021
Wyświetl odpowiedzi:4
Odpowiedz

NoNo

1 5

Mozambik ty nie masz nic do roboty czy jesteś etatowym komentatorem ? Ile nijakich szkół na kończyłeś ? No nie na tematu aby nie zabierał głosu ! Ty to fila @sokZburaka ?

15:23, 02.04.2021

EmateueszetEmateueszet

0 0

Takie komentarze drogi komentujący odkrywają twoją zawistną osobowość.. czemu masz taki ból, że ludzie poprostu robią zakupy. A robią je w taki sposób jaka jest naturą człowiecza od zawsze tak było jest i będzie taki jest człowiek czy chcesz czy nie. Poprostu tak się zachowuje bez względu jakiej jest narodowości. Tak samo jak są naprzykład ludzie którzy merytorycznie i z dystansem podchodzą do oceniania kogoś i komentowania, a są tacy co zawiść biję im z wnętrza i bez szerszego namysłu co do przyczyn plują jadem na rodaków tak jak ty. To jest idealna analogią hehe

11:02, 03.04.2021

MozambikMozambik

1 0

No właśnie nie , nawet panie kasjerki jak im opowiadałem zachowanie przy kasie np. w Belgii to stwierdziły , że tam jest spokojniej i większa klasa w zachowaniu bo wiedzą , bo same też tam bywały i widziały . A natura ... człowieku to jest właśnie dzicz , dla Ciebie wszyscy powinni zachowywać się jak Tarzan , to by było zgodne z naturą ? Zawiść wiesz co to za pojęcie ? Nawet nie potrafisz dopasować słowa do tego co chcesz wyrazić . Opisuję głupotę ludzką , a że w Polsce to o polakach . Niemcy dla mnie za to co o;d;j.e,b'a;li w II wojnie i tak są skończeni moralnie i płacić za to będą jeszcze długo .

12:46, 03.04.2021

EmateueszetEmateueszet

0 0

Wszystko zależy od punktu widzenia.. twój komentarz to była zawiść w czystej formie. A czy bywałeś w krajach zachodnich dłużej niż rok czy dwa? Jak dla mnie to wolę chwale Boga za to, że jestem Polakiem.. reszta polemiki jest daremna.. bo najwidoczniej rozumiesz tylko tyle ile chcesz z czyjejś wypowiedzi. Pozdrawiam oraz życzę więcej otwartości na odmienności w poglądowości..

14:34, 05.04.2021

NikośNikoś

0 3

Śmiechu warte.

13:09, 02.04.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

SklepowaSklepowa

0 4

Zauważyłam, że spokojnie i bez pośpiechu małpek kapucynek jest w polskiej sieci Polomarket, posiadają dużo placówek na terenie całej Polski. Pomimo, że każdego miesiąca sklepy Polomarketu odwiedza niemal 9 milionów klientów. Jeżeli nie zależy Ci mocno na odwiedzeniu ZOO :-)))

18:27, 02.04.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MozambikMozambik

2 1

Cmoknij mnie w Cocoa augen , wszystkiego nie komentuje ... ale to co wy cymbały wyprawiacie to trzeba czasami coś powiedzieć ... Większości nie mam siły słuchać , czytać o tym i nawet nie chce mi się na to patrzeć . Ale to mój kraj i nieraz nie wierzę , że mam takich *%#)!& rodaków .

18:30, 02.04.2021
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

EmateueszetEmateueszet

0 0

Takie komentarze drogi komentujący odkrywają twoją zawistną osobowość.. czemu masz taki ból, że ludzie poprostu robią zakupy. A robią je w taki sposób jaka jest naturą człowiecza od zawsze tak było jest i będzie taki jest człowiek czy chcesz czy nie. Poprostu tak się zachowuje bez względu jakiej jest narodowości. Tak samo jak są naprzykład ludzie którzy merytorycznie i z dystansem podchodzą do oceniania kogoś i komentowania, a są tacy co zawiść biję im z wnętrza i bez szerszego namysłu co do przyczyn plują jadem na rodaków tak jak ty. To jest idealna analogią hehe..

10:58, 03.04.2021

Zeus Zeus

0 0

To co ty tu robisz. Jesteś masochistą? Naprawde lubisz się tak karać obecnością w takim syfie? A może lubisz psuć sobie nerwy czytając na chama coś co cię tak wścieka..
Nie karz się aż tak bardzo.. wybacz sobie..?

14:38, 05.04.2021

JaJa

2 0

Wiedzą jak utrudnić ludziom życie. W tym syfie nawet świat nie można mieć normalnych bo ciągle coś wymyślają

19:18, 02.04.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Susan BensonSusan Benson

0 0

Witam Szanowni Państwo, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, zalecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: ([email protected]) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.

Oto kilka powodów, dla których warto skontaktować się z nami w sprawie pożyczki;
* Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
* Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
* Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
* Elastyczna stopa procentowa - Przystępna stopa procentowa w wysokości 3%.
* Wysokie wskaźniki akceptacji
* Elastyczna spłata - masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres od 1 do 30 lat.
* Prosta aplikacja online.
* Spersonalizowane wskazówki i wiedza.
* Brak ukrytych opłat

Nie trać okazji z powodu braku funduszy. Skontaktuj się z moją firmą już teraz, możemy pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prześlij nam swoją prośbę o pożyczkę na ten adres e-mail [email protected] lub w WhatsApp pod numerem +447903159998

Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przyprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym przekonaniem będziemy współpracować z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron...

19:34, 06.04.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

Dyrektor muzeum bez kolejnej kadencji.

Matko Bosko myślałem że z yrkiem coś złego się dzieje jak zobaczyłem to zdjęcie idzie zima to może na razie do śniegu pójdzie

Gul

20:10, 2025-12-31

Wiesław Suchowiejko. O pewnym skrócie myślowym....

Historia obojętności jest ogromna. Co tam 1 talerz, w 1 dzień. Zapewne strach głownie decydował o obojętności naszej, ale takze wobec nas . Czesto jeszcze niższe instynkty. Tysiące lat humanizmu i zezwierzęcenia międzyludzkiego - znikają współcześnie pod rolkami oglupienia internetowego. Dojdziemy do momentu, kiedy nic nie będzie miało znaczenia. Nawet nic naszego. Oby się chciało zapraszać czlowieka do tego talerza. Może być nawet z blachy, byle znów był.

Campo di Fiori

16:54, 2025-12-31

Dyrektor muzeum bez kolejnej kadencji.

Zdjęcie czarnobiałe, myślałem, że chłop nie żyje. Na szczęście nie😂

Adam

16:16, 2025-12-31

Dyrektor muzeum bez kolejnej kadencji.

no i co że nie przedłużyli? przecież nikt go nie zwolnił choć zdaje się były wcześniej powody i zaniedbania. Pan Irek to fajny gość ale czy tylko dlatego bycie "Dyrektorem" to funkcja która mu się dożywotnio należy? Przecież to chore. Będzie konkurs, przyjdzie ktoś nowy i będzie musiał się wykazać, a Pan Irek na pewno znajdzie dla siebie jakąś przystań. Zmiana na stanowiskach kierowniczych to normalna praktyka. Zero kontrowersji. Niektórzy próbują jednak zbijać na tym kapitał polityczny, jak na przykłąd lokalna organizacja ośmiornicza zwana PO

Janusz Grabacz

16:10, 2025-12-31

0%