Celem działań VOTUM S.A. jest m.in. pomaganie osobom, które poniosły szkodę finansową. Dotyczy to nie tylko wypadków komunikacyjnych lub w miejscu pracy. Dostrzegliśmy trudną sytuację, w której znalazły się osoby związane umową kredytu we frankach szwajcarskich i chcemy wesprzeć je w walce o należne świadczenia.
Wielu frankowiczów chce wziąć sprawy w swoje ręce. Wiemy, jak im pomóc i jak odzyskać raty nadpłacone w związku z zastosowaną przez bank klauzulą indeksacyjną bądź waloryzacyjną.
Jeżeli zawarli Państwo z bankiem umowę kredytu hipotecznego waloryzowanego do waluty obcej i nie są Państwo pewni, czy i jakich sum mogą dochodzić, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem regionalnym VOTUM S.A. na terenie Szczecinka i powiatu szczecineckiego.
Piotr Krzysztofiak tel. 605 031 595,
- MATERIAŁ PARTNERA -
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
To był koncert pełen serca i wdzięczności.
Jak patrzę na te komentarze, pod jednym, drugim artykułem, to szkoda mi słów na część mieszkańców co tu komentują. Wszystko tylko im nie pasuje, albo za głos o albo nie to miejsce albo *%#)!& ktoś dostał. Ludzie opamiętajcie się. Jak to miasto ma tętnic życiem skoro wg komentarzy to sami starzy tetrycy tu żyją. Do organizatorów, chciałbym Wam również podziękować, bo inicjatywa godna pochwały, upamiętniając człowieka, który dla Szczecinka robił sporo, choć nie koniecznie chciał być gwiazdą.
Szczecinek
20:01, 2025-07-11
To był koncert pełen serca i wdzięczności.
Człowieku nie da się czytać twoich wypocin, agitacja pre-wyborcza na radnego trwa w najlepsze, wszyscy zasłużeni to głównie on i jego rodzina, la bidon skończ bo to jest nie smaczne, całe szczęście ostatnio zebrałeś kilka głosów kandydując na radnego co pokazało czego nie powinieneś robić, niestety dalej w to brniesz. Adam i Maciej mieli fajną inicjatywę, i to oni byli pomysłodawcami a z tego opisu wynika że był jeszcze on najważniejszy co ciągał za sznurki la ważniak, co jak grał na gitarze to fałszował tak że uszy więdły.
La Skończ Już
18:44, 2025-07-11
Tytoniowy biznes rozbity. Akcja Straży Granicznej
Brawo SG zero litości dla bydła
50cent
18:39, 2025-07-11
Słupki, szlaban i zakaz wjazdu. SzSM działa
Jest proste rozwiązanie,jak wszyscy działkowcy zrezygnują z działek to zarządcy działek od razu zrobią drogę dojazdową z asfaltu bo poczują stratę kasy
MOHER
18:24, 2025-07-11
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz