Zamknij
REKLAMA

Szczecinecy seniorzy świętują. Tak było w Kolejarzu

19.47, 23.11.2022 . Aktualizacja: 22.21, 23.11.2022
Skomentuj fot. Magdalena Michalska
REKLAMA

Po raz kolejny Dzień Seniora, zbliżające się andrzejki oraz jubileusz 80-lecia kilkunastu członków, stały się pretekstem do uroczystego spotkania seniorów, zorganizowanego przez Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. W środę (23 listopada) prawdziwy tłum przybył do Domu Weselnego „Kolejarz”, by wspólnie bawić się, integrować i uhonorować dostojnych jubilatów.

[FOTORELACJA]6905[/FOTORELACJA]

- Im więcej ciepła w duszy, tym piękniejszy świat wokół. W życiu może zabraknąć nam siły, ale nigdy nie może zabraknąć nam serca i życzliwości dla drugiego człowieka.

– zwróciła się do zebranych przewodnicząca związku Zofia Gańska, otwierając uroczystość.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele zarządu związku, władze samorządowe oraz sponsorzy, których wsparcie było nieocenioną pomocą przy realizacji ambitnych planów na przestrzeni całego roku.

Miasto Szczecinek reprezentowali burmistrz Daniel Rak wraz z wiceburmistrzami Dorotą Rusin-Hardenbicker oraz Maciejem Makselonem, którzy z kolej zadbali o kosz pełen słodkości.

Serdecznie dziękuję za ciepłe przyjęcie i fantastyczną atmosferę. Wszystkim Państwu życzę dużo zdrowia, energii i wigoru. Pokazujecie, że w każdym wieku można mieć apetyt na życie i wspólną zabawę. To wspaniały przykład dla młodych pokoleń

- podsumował spotkanie burmistrz.

Starosta Krzysztof Lis, poza ciepłymi słowami oraz bukietem kwiatów złożonym na ręce Zofii Gańskiej, przekazał seniorom czek na 2000 złotych.

Miałem dziś przyjemność uczestniczyć w kolejnej uroczystej imprezie, którą z okazji Dnia Seniora zorganizował Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Szczecinku. Zawsze bardzo chętnie korzystam z zaproszenia bowiem jego członkami są niesamowicie mili, uśmiechnięci i pełni pasji ludzie, którzy jesień swojego życia pragną spędzić wśród przyjaciół. Każdego roku jako samorząd powiatowy staramy się wspierać naszych Seniorów, za co dziś z rąk Zofii Gańskiej, przewodniczącej Związku odebrałem specjalne podziękowanie. 

- napisał starosta w mediach społecznościowych.

Natomiast przedstawiciele firmy Kronospan ofiarowali każdemu z zebranych butelkę wybornego trunku.

[ZT]30272[/ZT]

Specjalny list gratulacyjny trafił również do społeczności seniorów z Barwic, którzy niedawno świętowali 15–lecie reaktywowania Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w swoim mieście.  

Po części oficjalnej, której zwieńczeniem był toast i odśpiewanie „100 lat” seniorom świętującym w tym roku osiemdziesięciolecie urodzin, na zebranych czekał wspaniały poczęstunek i zabawa taneczna przy muzyce zespołu „As”.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (6)

gośćgość

3 3

I tradycyjnie trójka burmistrzów. Naprawdę nie mają ważniejszych zajęć, czy dwójka po bokach, to na wypadek, jakby środkowy dostał choroby filipińskiej? 21:39, 23.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

On On

3 1

Wielkie podziękowania ślą Starosty za wspaniały czek dla naszych seniorów. A Burmistrzowie ile dali bo nie pisze? 21:42, 23.11.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

GośćGość

1 0

I to jest właśnie zaczęta kampania wyborcza Starosty? 16:55, 24.11.2022


DżejsikaDżejsika

3 2

Danielu, pier dolę twoje ciepłe słowa 😃 09:28, 24.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JanuszJanusz

2 1

Kaleson stoi tak, jakby miał pełno w gaciach. 09:31, 24.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gośćgość

4 0

Flaszki na stole... ależ Cancera musiało skręcać. 09:39, 24.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%