Zamknij
REKLAMA

To będzie charytatywny turniej na rzecz Filipa oraz Jasia

08.20, 26.11.2022 . Aktualizacja: 08.20, 26.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

4 grudnia w naszym mieście odbędzie się kolejna akcja charytatywna. Jej celem jest wsparcie w leczeniu 18-letniego Filipa Pawełka, który powoli traci wzrok oraz Jasia Jerzyka, cierpiącego na mózgowe porażenie dziecięce. Będzie to już IX Turniej Charytatywny Piłki Siatkowej organizowany przez Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego. Tegoroczna akcja ma na celu pozyskanie środków finansowych niezbędnych na terapię genową dla Filipa oraz na leczenie, rehabilitację i zakupu niezbędnego sprzętu dla Jasia.

- Podczas imprezy na kibiców siatkówki czekają wrażenia sportowe – informują organizatorzy. - Tradycyjnie odbędą się również licytacje cennych fantów, bonów na usługi  przekazanych przez osoby prywatne, przedsiębiorców – ludzi o wielkim sercu: m.in. zaproszenia na obiady ze znanymi ludźmi, bony na usługi: kosmetyczne, fryzjerskie, stomatologiczne, rehabilitacyjne, wysokiej klasy kosmetyki, wyroby rękodzielnicze, produkty i żywność ekologiczna, zabawki, odzież, sprzęt sportowy i wędkarski, koszulki, książki i gadżety z autografami znanych osób i wiele innych.

Turniej odbędzie się 4 grudnia w hali sportowej przy ul. Wiatracznej 5 (hala Zespołu Szkół im. Jana III Sobieskiego). Jego rozpoczęcie zaplanowano na godz. 9.00. Ci mieszkańcy, którzy nie mogą wziąć udziału w tym sportowo-charytatywnym wydarzeniu, a chcieliby wesprzeć chłopców i rodziców w walce o zdrowie, mogą to zrobić również wpłacając pieniądze na konto:

Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego
ul. 1000-lecia 18, 78-460 Barwice
numer konta: 45 8935 0009 1300 4523 2000 0170
z dopiskiem: pomoc dla Filipa i Jasia

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%