Zamknij
REKLAMA

iszczecinek.pl to również TY! Razem z nami powiedz STOP nienawiści

00:00, 01.09.2019 | Redakcja / Sieć Portali
REKLAMA

Nie zamykamy Wam ust, nie krępujemy rąk, nie narzucamy światopoglądów. To Wy decydujecie o tym, jakie treści wystukujecie na klawiaturach swoich laptopów, czy smartfonowych ekranach. Ale jeśli piszecie - róbcie to z głową. Co miesiąc pod naszymi artykułami pojawia się kilka tysięcy komentarzy, część z nich ląduje w ścieku hejtu, jadu i wulgaryzmów, usuwanych skrzętnie przez naszego moderatora. Choć znikają z portalu, niesmak pozostaje na długo...

Różnice poglądów to nie powód do nienawiści, hejt to nie to samo co konstruktywna krytyka. Zasady panujące na iszczecinek.pl są proste - serfować po portalu możesz do woli, ale pamiętaj o granicach. Pomawianie, podżeganie do nienawiści i terroryzmu, spam, fałszywe informacje, nagość, wulgaryzmy - u nas nie ma na nie miejsca.

Jesteśmy zobowiązani do usuwania treści naruszających prawo, jednocześnie mamy obowiązek i możliwości, by ułatwić organom ścigania dotarcie do autora takiego komentarza. A trzeba zaznaczyć, że za mowę nienawiści w internecie grozi nawet 8 lat więzienia. Najniższy wymiar kary, jaki przewiduje kodeks karny, wynosi 3 miesiące pozbawienia wolności.

Czasem próby wyeliminowania hejtu wydają się walką z wiatrakami. Nie zapominamy jednak, że społeczność iszczecinek.pl to głównie czytelnicy, którym internet nie odłączą myślenia. Dlatego wierzymy, że bark w bark możemy stanąć do walki z mową nienawiści. Zauważyłeś treści, które naruszają zasady funkcjonowania portalu? Nie zwlekaj, zgłoś to! Kliknij czerwony trójkąt z "!" obok nieodpowiedniego komentarza. Dzięki Tobie nasz moderator szybciej i skuteczniej usunie te treści.

Razem możemy uczynić portal lepszym.

(Redakcja / Sieć Portali)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%