Zamknij
REKLAMA

Był namiot, będzie apartamentowiec. Nowa inwestycja w centrum parku

12:41, 10.12.2019 | a.d
REKLAMA

Apartamenty z widokiem na jezioro Trzesiecko? Tego jeszcze w Szczecinku nie było. Wkrótce to się zmieni za sprawą nowej inwestycji.

W parku miejskim przy ul. Lelewela przez lata stał wielki biały namiot, w którym organizowane były wesela i inne imprezy okolicznościowe. Wkrótce krajobraz tego miejsca znacząco się zmieni. Nieruchomość została sprzedana, a nowy właściciel ma ambitne plany. W miejscu namiotu, który został już rozebrany, stanie nowoczesny apartamentowiec.

Apartamenty City Park Szczecinek – tak będzie nazywała się inwestycja – będzie to kameralne osiedle położone w prestiżowej lokalizacji w samym sercu parku w niedalekiej odległości od jeziora. W budynku będzie 44 apartamenty o powierzchni od 35m2 do 121m2. Każdy apartament będzie posiadał balkon, taras lub ogródek. Budynek wyposażony będzie w windę, komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w hali garażowej jak również miejsca postojowe na zewnątrz budynku. Na szczególną uwagę zasługują między innymi apartamenty zlokalizowane na ostatnim piętrze. Znajdą się one praktycznie na wysokości koron drzew, a z okien czy tarasu będzie można podziwiać przepiękną panoramę jeziora.

Prace budowlane powinny rozpocząć się wiosną 2020 roku i potrwają 1,5 roku. Finał zaplanowano na koniec 2021 roku. Inwestorem jest szczecinecka spółka.

(a.d)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone