Zamknij
REKLAMA

Pozalewane garaże, piwnice, powalone drzewa i podtopienia, czyli krajobraz po burzy [WIDEO]

09:12, 16.06.2019 | a.d
REKLAMA
Skomentuj

Kilkadziesiąt razy interweniowali strażacy z naszego powiatu wspólnie z ratownikami WOPR i pracownikami Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji podczas i po wieczornej burzy. Bardzo silny wiatr powalał drzewa i łamał gałęzie. Intensywne opady deszczu pozalewały drogi i garaże.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 171 pomiędzy Barwicami a Czaplinkiem. W powalone na jezdnię drzewo uderzył samochód. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Służby wypompowywały wodę z zalanych piwnic między innymi przy ul. Głowackiego, Malborskiej, Koszalińskiej i Jagiełły. Z odprowadzeniem wody nie poradziły sobie także studzienki przy nowym bloku na ul. Polnej. W tym przypadku zalane zostały garaże znajdujące się pod blokiem.

 

Do poważnego podtopienia doszło na objeździe w kierunku ul. Bugno. Woda całkowicie zalała drogę uniemożliwiając przejazd. Jeden samochód został zalany.

  AKTUALIZACJA   godz. 9:00

Droga na Bugno nadal nieprzejezdna. Objazd przez miejscowość Dobrogoszcz.

 

Zobacz zdjęcia i filmy naszych czytelników

(a.d)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

Ktoś Ktoś

3 0

Droga koło Bugna to jakaś fuszerka . Wsyztsko sie wyplucze kwestia czasu i deszczu jak sie będzie zapadac asfalt 10:44, 16.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mieszkaniec osiedla mieszkaniec osiedla

2 0

W takich przypadkach drogę się zamyka i ustawia się informacje o objeździe,zapobiegło by to kolejnym awarii pojazdów, tylko czekać na kolejne opady i sytuacja się powtórzy droga jest taka już od dwóch lat szkoda ze nie mieszka tam ktoś wyżej postawiony to byłby porządek! 09:39, 17.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone