Karolina Pisarek od kilku lat nie schodzi z pierwszych stron kolorowych magazynów. Młodziutka dziewczyna, która robi karierę w modelingu nie zapomina ani o swoim domu rodzinnym ani o innych, którym nie zawsze los sprzyjał.
Karolina była jedną z finalistek programu Top Model i dzięki niemu została zauważona. Pochodzi ze Szczecinka i jak sama podkreśla „kocha to miasto i tu jest jej dom”. Obecnie mieszka w Warszawie. Najwięcej czasu spędza jednak w podróży. Po pierwsze ze względu na charakter pracy, po drugie rodzina Karoliny, a także jej partner mieszkają w różnych częściach Europy.
-Tata mieszka w Szwecji, siostra w Szkocji, Mama w Szczecinku. Rodzice tworzą świetny związek na odległość, dzięki nim wiem, że to możliwe. Taką relację tworzę obecnie i ja.
Modelka znalazła jednak czas, w swym napiętym grafiku, by odwiedzić wychowanków Domu Dziecka w Szczecinku. Umilając tym samym Obchody Dnia Dziecka jego mieszkańcom.
-Dzieci na Karolinkę zawsze czekają, to nie jest jej pierwsza wizyta u nas. Ma zawsze szalone pomysły. Jest otwarta na różne projekty. Dzieci ją bardzo lubią , to wspaniała dziewczyna– mówi dyrektorka placówki.
I tak było tym razem. Był śmiech, zabawa, wspólne rozmowy. Karolina opowiadała o swojej pracy, mówiła też o marzeniach, które trzeba realizować. Jak również, że każdy ma w sobie jakiś talent. Modelka miała również dla wszystkich – 22 wychowanków upominki. Podczas krótkiej wizyty w Szczecinku odwiedziła również swoją mamę, ponieważ Dzień Dziecka, to również święto Karoliny.
-Jestem ze Szczecinka, to piękne miasto. Zawsze będę tu wracać. Mam tu rodzinę, przyjaciół i znajomych. Stąd pochodzą moje wspaniałe wspomnienia.
-Najpiękniejszy dzień dziecka w moim życiu. Dużo śmiechu zabawy i szczęścia! Odwiedziny Domu Pomocy Rodzinie w moim rodzinnym mieście to było jedno z najpiękniejszych przeżyć w moim życiu. Tyle wspaniałych dzieciaków, które chcą się spełniać. Miłość w oczach. Dziękuje Wam! Jesteście super! -napisała modelka na swoim facebookowym profilu.
Zakończono przebudowę Grunwaldzkiej.
A pierwsza lampa od bursy zostanie taka pochylona? Przed remontem stała prosto! Czy już po odbiorze?
?
21:55, 2025-08-26
Ponad 6 tys. mieszkańców już korzysta ze zniżek
Typowe w stylu PO szufladkowanie społeczeństwa.... To ja jeśli mieszkam pracuje i płacę podatki jestem inny bo nie mam karty mieszkańca?! ....
Recht
21:27, 2025-08-26
Lifting szczecineckiej pływalni.
No- to może po kilkunastu latach (!!!) doczekamy się naprawy dzwonka alarmowego w saunie?
Jędrek
20:26, 2025-08-26
Radna Lubczyk została komendantem Policji
Ciekawa rodzinka, wyjątkowi "altruiści" zatroskani o........ Kiedy na zbiórka na nowe Ferrari??? Teraz każdy z nas finansuje biednego męża posła, który żyje na nasz koszt z naszych podatków. Jak będzie zbiórka to tylko i d i o c i sfinansują lokalnego biedaka. Dziwne, że tacy ludzi wstydu nie mają tylko ciąg na koryto!!!
Biedni ludzie...
20:08, 2025-08-26
1 5
Brawo Karolin. Fajny gest. Oby więcej taki bo to wiele znaczy dla dziaciaczków
1 6
Brawo Karolina, jesteś wielka
8 1
Gdyby nie LIDL to by dupska nie ruszyła XD
8 2
Co to za jedna?Jakas gwiazdeczka big brothera czy innego chorego tv show?
11 2
Dlaczego nie kupiła czegoś od siebie? Za co tu chwalić? Za dostarczenie rzeczy danych jej za darmo w zamian za reklamę? Tani chwyt marketingowy by było o niej głośniej.
3 5
a co ty zrobiłaś dla tych dzieci zakompleksiony pasztecie?
8 2
Kim ona jest.nie znam.szopka
Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
2 2
Dupy nie urywa !. Mój piesek jest ładniejszy. Spodnie buczio buty trampkes
1 2
trochę zabawnie a trochę straszno, jak dziesięciolatka. taka wielce zdrowo żyjąca a kebsik wjeżdża ze smakiem i pewnie kolejnego pakuje na wynos do diora ;)
2 3
Kiedyś jak zobaczyłem Karolinę na zawodach szkolnych to wpadłem w zauroczenie. Wszędzie przeglądałem jej profile.. i ten dwutakt jak grała w koszykówkę na ' czwórce ' a ja rowerem jechałem przez park i koło jolki zrobiłem nawrotke, by ją jeszcze raz zobaczyć .. ah.. bym był teraz bogaty.. gdzie ja błąd popełniłem ?..
1 0
Chłopaku. Bogaty wcale byś nie był. Za to miałbyś rogi jak kominy w krono.
1 0
z chłopakiem, z którym się obściskiwała przy castingu do tap madl szybko się rozstała. tak samo pewnie byłoby j z Tobą. no chyba, że masz drzewko z kasą w ogródku ...
0 0
No tak... i potrzebowala do tej wizyty fotografa. Zeby sprawic przyjemnosc dzieciom.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz