Zamknij
REKLAMA

O bezpieczeństwie w ruchu drogowym wiedzą bardzo dużo

11:12, 13.05.2019 | Piotr Rozmus / Starostwo Powiatowe
REKLAMA
Skomentuj

11 maja w Szkole Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku odbyła się kolejna edycja powiatowego etapu Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, któremu od samego początku patronuje samorząd powiatowy. Uczniowie szkół z terenu powiatu szczecineckiego po raz kolejny musieli wykazać się wiedzą na temat znajomości przepisów z zakresu Kodeksu Ruchu Drogowego oraz praktycznymi umiejętnościami, pokonując na rowerach wymagający tor przeszkód. A ten wcale nie należał do najłatwiejszych i wymagał od uczestników wyjątkowo dobrej koordynacji i opanowania. Rywalizację przeprowadził i ocenił asp. sztab. Krzysztof Przyborowski.

Jak zawsze Powiat Szczecinecki oraz Szczecinecka Fundacja na Rzecz Osób  Poszkodowanych w Wypadkach Komunikacyjnych ufundowały nagrody dla uczestników turnieju. Na najlepszych w kategorii indywidualnej czekały wspaniałe rowery, zaś w drużynowej przydatne gadżety, dyplomy i puchary. Niestety w wydarzeniu z powodu wielu innych obowiązków nie mógł uczestniczyć starosta Krzysztof Lis, który zawsze podczas wcześniejszych edycji turnieju osobiście przejeżdżał jednośladem tor przeszkód. W imieniu starosty nagrody w towarzystwie dyrektora SP 7 Macieja Kazimierskiego wręczyła Joanna Radomska ze Starostwa Powiatowego w Szczecinku.

Zmagania na szczeblu wojewódzkim już niebawem. Trzymamy kciuki za uczniów reprezentujących powiat szczecinecki.

Wyniki Powiatowych eliminacji Turnieju BRD w Szczecinku, 11 maja 2019:

Drużynowo w przedziale wiekowym 10-12 lat:

1 miejsce – SP w Grzmiącej

2 miejsce – SP NR 7 w Szczecinku

Drużynowo powyżej 13 lat:

SP NR 7 w Szczecinku

Indywidualnie w przedziale wiekowym 10 – 12 lat:

1 miejsce – Patryk Świderski

2 miejsce – Oskar Rozperski

3 miejsce – Wiktoria Kąkol

Indywidualnie powyżej 13 lat:

1 miejsce – Gabriel Olszewski

2 miejsce – Kacper Giżycki

3 miejsce – Piotr Balon

(Piotr Rozmus / Starostwo Powiatowe)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

UczestnikUczestnik

1 0

iszczecinek.pl podobnie jak inne portale (nawiązując do wypowiedzi Pana Burmistrza, nt. niesprawdzania publikowanych informacji) podają nieprawdę w tym artykule, że I miejsce w kategorii powyżej 13 lat zajęła SP7, a powinno być SP Grzmiąca - informacja do sprawdzenia m.in. u głównego sędziego turnieju - Pana Przyborowskiego (policja) 00:29, 16.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone