Promuj to ogłoszenie

Doradca Energrtyczny

Data dodania: 2021-11-30 13:52:34ID: 4843

725Pokaż numer[email protected]

Twój zakres obowiązków:

- aktywne pozyskiwanie Klienta indywidualnego w terenie

- samodzielne budowanie bazy Klientów

- odbywanie spotkań z Klientami umówionymi przez Dział Wsparcia Sprzedaży- według potencjału leadowego

- sprzedaż innowacyjnych produktów OZE : fotowoltaika, pompy ciepła i magazyny energii

- kompleksową obsługę Klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert

Nasze wymagania:

-potrafisz samodzielnie i efektywnie pozyskiwać Klientów indywidualnych

- potrafisz negocjować, masz dar przekonywania

- motywuje Cię praca na celach sprzedażowych i zdrowa rywalizacja

- chcesz decydować ile zarobisz - rozliczamy się już od pierwszego sprzedanego kWp

- lubisz pracować aktywnie i nieszablonowo

- fascynuje Cię branża OZE

- zarażasz pozytywną energią ☺

Oferujemy:
- będziesz pracować z jednym z najczęściej wybieranym dostawcą rozwiązań OZE w Polsce

- oferujemy elastyczną formę współpracy: umowa o pracę lub własna działalność

- otrzymasz gwarantowaną podstawę, minimum 4000 zł brutto

- pracuj na prowizji bez sufitów - zarabiaj realnie nawet powyżej 30 000 zł miesięcznie

- pozyskuj samodzielnie Klientów i zgarniaj jeszcze wyższe stawki prowizyjne

- możliwość wygrywania wewnętrznych konkursów sprzedażowych
apewnimy Ci profesjonalne szkolenie na start warte 10 000 zł

- otrzymasz wsparcie Managera oraz Trenerów Sprzedaży w terenie

- nauczymy Cię wszystkiego z zakresu branży OZE

- możliwość awansu poparta wynikami, a nie długością stażu pracy

- otrzymasz narzędzia pracy (samochód z pełnym bakiem, sprzęt IT- notebook, telefon, materiały marketingowe)