Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. reklamacji (jakości)

Data dodania: 2021-10-12 13:01:36ID: 4573

61 Pokaż numer[email protected]

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ●Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ●Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ●Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ●27 krajów, ponad 40 zakładów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko

Miejsce pracy: Szczecinek

Twoje obowiązki:
• Terminowe przyjmowanie, ewidencja i rozpatrywanie zgłoszeń reklamacyjnych.
• Obsługa klienta w zakresie prowadzonych reklamacji.
• Analiza zasadności reklamacji klientów we współpracy z innymi działami i wprowadzanie działań korygujących.
• Administracja zgłoszonych reklamacji i prowadzenie statystyk.
• Przygotowanie bieżących i cyklicznych raportów oraz analiz z zakresu reklamacji.
• Wyrywkowa kontrola wyrobów gotowych, a także nadzór nad korygowaniem stwierdzonych nieprawidłowości.
• Współpraca z kierownikami w zakresie eliminacji przyczyn powstawania wad.
• Opracowywanie kart wymagań dla produktów i opiniowanie możliwości produkcyjnych.
• Opracowywanie kryteriów oceny z uwzględnieniem indywidualnych wymagań Klientów.

Nasze oczekiwania:
• Umiejętność analizy problemu i generowania rozwiązań.
• Min. 2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.
• Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim.
• Wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu Zarządzania jakością).
• Umiejętność dokonywania kalkulacji i analizy danych.
• Dokładność, zaangażowania i dążenia do osiągnięcia wyników.
• Umiejętność pracy pod presją czasu i zdolność do samomotywacji.
• Otwartość na nowe pomysły i zmiany.

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego. Atrakcyjny system nagród miesięcznych.
• Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.
• Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.
• Program poleceń pracowniczych.
• Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
• Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie w miarę możliwości poprzez link:

lub na adres mailowy: [email protected]

W przypadku aplikacji bezpośredniej prosimy w CV o wyrażenie zgody na udostępnienie danych.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Malta Trading Spółka komandytowa z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu (kod pocztowy 61-132), przy ul. Wołkowyska 32, zwana dalej „Administratorem” lub „Spółką”.

Malta Trading Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ): 21612.