Promuj to ogłoszenie

Mechanik Warsztatowy

Data dodania: 2021-09-14 19:01:48ID: 4395

[email protected]

Kronospan jest światowym liderem w produkcji wysokiej klasy produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. W Polsce jesteśmy obecni m.in. w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle. Obecnie do jednej z naszych spółek poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik Warsztatowy (miejsce pracy Szczecinek)

Główne obowiązki:

-Utrzymanie ruchu urządzeń pod względem mechanicznym na podległych wydziałach.
-Kontrola stanu technicznego urządzeń.
-Usuwanie awarii powstałych podczas eksploatacji.
-Dokonywanie przeglądów, napraw i remontów podczas konserwacji.
-Utrzymanie urządzeń i stanowiska pracy w należytym porządku i czystości.

Oferujemy:

-Stabilne i atrakcyjne finansowo warunki zatrudnienia.
-Dodatki za pracę zmianową oraz premie uznaniowe.
-Umowę o pracę bez okresu próbnego.
-Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia.
-Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
-Możliwość rozwoju w organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.
-Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan.
-Dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej.

Oczekujemy:

-Doświadczenie zawodowe w obszarze mechanicznym.
-Umiejętności pracy w zespole.
-Dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie zmianowym.
-Gotowości do uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji.
-Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzony sprzęt.
-Chęci do nawiązania długofalowej współpracy.

Prosimy o przesłanie CV na e-maila: [email protected]

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Do CV prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kronospan Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kronospan Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinku (kod poczt. 78-400), przy ul. Waryńskiego 1