Promuj to ogłoszenie

Asystentka Zarządu

Data dodania: 2021-06-09 17:21:42ID: 3905

[email protected]

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ? Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ? Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ? Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ? 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Asystent/ka Zarządu

Miejsce pracy: Szczecinek
Nr ref.: AZSZ 06/2021

TWOJE OBOWIĄZKI:

Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej poprzez codzienną weryfikację korespondencji przychodzącej (mailowej i listownej);
Przygotowanie dokumentacji na spotkania z klientami i dostawcami;
Prowadzenie terminarza spotkań przełożonego, a także organizacja i rozliczanie podróży służbowych;
Realizacja zadań administracyjnych i organizacyjnych zleconych przez Zarząd;
Zbieranie i przetwarzanie informacji potrzebnych do przygotowania protokołów, raportów i zestawień;
Tłumaczenie pisemne i ustne z i na język angielski;
Krajowe i zagraniczne wyjazdy służbowe (sporadycznie).

NASZE OCZEKIWANIA:

Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną w środowisku biznesowym;
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Wysoka dyspozycyjność;
Gotowość do odbywania podróży służbowych (w razie konieczności);
Umiejętność pracy pod presją czasu i w kontakcie z osobami na wysokich stanowiskach kierowniczych;
Wysoka kultura osobista, doskonała organizacja czasu pracy, odpowiedzialność.

OFERUJEMY:

Zakwaterowanie w przypadku relokacji do Szczecinka;
Praca w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
Opieka mentora podczas procesu onboardingu;
Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
Program poleceń pracowniczych;
Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
Ubezpieczenie grupowe;
Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan.

Malta Trading Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ): 21612

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.