Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. Sprzedaży (niemiecki z angielskim)

Data dodania: 2021-01-19 17:09:44ID: 3086

885Pokaż numer[email protected]

Szukasz dobrego początku swojej kariery? Czy biegle posługujesz się językiem niemieckim i angielskim? Jeśli tak, to masz możliwość zostania naszym nowym kolegą w zespole sprzedaży Tvilum w Szczecinku.

Zespół sprzedaży w Szczecinku to 8 kompetentnych współpracowników, który jest częścią zespołu sprzedaży w Danii, w skład którego wchodzi 18 osób. Podstawowym zadaniem tego zespołu jest wsparcie Tvilum w celu zwiększenia sprzedaży, aby stworzyć solidne podstawy dalszego rozwoju.

Główne zadania:

- Przetwarzanie zamówień i reklamacji
- Wspieranie wewnętrznego i zewnętrznego zespołu sprzedaży i aktywne informowanie o działaniach klientów
- Wsparcie dla kolegów z zespołu
- Profesjonalna obsługa klienta

Kwalifikacje:

- Komunikujesz się płynnie po niemiecku i angielsku
- Stawiasz klienta na pierwszym miejscu
- Masz doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży zarówno werbalnej jak i pisemnej
- Masz wykształcenie średnie/wyższe
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Cechy osobiste:

- Zdolność do pracy i komunikacji w międzynarodowej organizacji
- Dotrzymujesz terminów i wykonujesz swoje obowiązki rzetelnie
- Jesteś usystematyzowany
- Masz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:
- Pracę w znanej na całym świecie firmie meblarskiej z kompetentnymi i pomocnymi kolegami
- Będziesz częścią dobrze funkcjonującego zespołu w firmie, która oferuje elastyczność i pozytywne środowisko pracy
- Szkolenie stanowiskowe
- Prywatna opieka medyczna
- 40 godzin tygodniowo. Pn-Pt, weekendy wolne

W celu uzyskania dalszych informacji na temat stanowiska, prosimy o kontakt z Kierownikiem Zespołu Sprzedaży Hubert Tuchalski tel. 885 890 669.

Zainteresowany? Proszę złożyć wniosek wysyłając swoje CV i list motywacyjny w języku angielskim na adres [email protected] Wnioski będą rozpatrywane przy odbiorze. Termin składania wniosków upływa 31 stycznia 2021 r. Wszystkie zgłoszenia będą traktowane poufnie.