Promuj to ogłoszenie

Specjalisty ds. sprzedaży

Data dodania: 2020-10-14 07:56:05ID: 2584

949Pokaż numer[email protected]

Firma PROFIL producent okien poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Handlowych

WYMAGANIA:

- bardzo dobra znajomość środowiska Windows (przeglądarki www, edytory tekstów, arkusze kalkulacyjne, poczta e-mail)

- znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego lub francuskiego

- znajomość technik negocjacyjnych będzie dodatkowym atutem

- zapał do pracy i nastawienie na sukces

- umiejętność planowania i organizacji własnej pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- profesjonalna obsługa aktualnych klientów oraz aktywne poszukiwanie nowych

- realizacja polityki handlowej firmy

- tworzenie ofert oraz negocjacje ich warunków

- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

OFERUJEMY:

- umowę o pracę na pełny etat

- atrakcyjny i motywujący system wynagradzania

- narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

- możliwość pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- swobodę i elastyczność w działaniu